Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 87
Like Tree7Одобрявам

Лаптопи Lenovo

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #31

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Купих си Lenovo Legion y520.И аз съм с това впечатление за Леново специално за лаптопите.Предлагат доста неща за цената си.Сравнено с на Acer сходна конфигурация, цената е доста надолу и бонусът е IPS матрица с Led подсветка на LG.Единственото лошо за новата Kaby Lake платформа на Intel е ограничените опции за избор на операционна система.
    Затова си има "пач" - инсталира си се win 7 без проблем и се ъпдейтва!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    193
    #32

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Здравейте, разглеждам Yoga 730 (13") 2-in-1 и ми трябва мнение ако някой вече е имал възможност да ги пробва.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #33

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Цитат Първоначално публикувано от alfonso Виж публикацията
    Здравейте, разглеждам Yoga 730 (13") 2-in-1 и ми трябва мнение ако някой вече е имал възможност да ги пробва.
    Какво разглеждаш, какво точно те интересува? Дай точен модел? За какво мислиш да го ползваш?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #34

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Цитат Първоначално публикувано от alfonso Виж публикацията
    Здравейте, разглеждам Yoga 730 (13") 2-in-1 и ми трябва мнение ако някой вече е имал възможност да ги пробва.
    Чудесен лаптоп по отношение на размери, фешън дизайн, хардуер.
    Пантите му отстъпват значително на тези в горната серия 9хх.

    И... това не е бизнес клас лаптоп. Може да изпуши след първата, третата или 5-тата година, стискаш палци.
    Бизнес модели от класа на Елитбук и Тинкпад (Т серия) гарантират дълга безпроблемна употреба. Всичко друго е донякъде въпрос на късмет.

    Но, 720 / 730 са прекрасни ултрабуци де, не искам да те отклонявам опт избора. Бизнес класа е за определен тип потребители.

    Скоро се бях насочил към избор измежду EliteBook 840 G5 и Spectre X360.
    Спектъра е по всичко по-добър - красота, размери, хардуер, възможности.
    И... като тръгнеш да четеш мнения - на единия му гръмнал на 13-ия месец, на другия - на 18-тия...
    А Елитбук не гърми... И спектъра - с 1 година гараниця, Елитбука - с 3...
    Е... кофти избор ама се ориентирах към Елитбука.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #35

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Ако търси бизнес машинка, бих добавил Latitude и Precision 5000/7000.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    193
    #36

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Благодаря ви за отговорите. Ориентирал съм се към
    Yoga 730 (13") 2-in-1, защото ще го използвам само при пътувания и съм гледал да е лек и компактен, като възможностите за работа чрез тъч скрийн са ми допълнително удобство. Ще се използва и за графични програми ( indesign, adobe photoshop/illustrator/acrobat), но мисля че параметрите му са достатъчни, само не знам доколко това ще товари процесора и видеокартата и дали охлаждането ще се справя. Затова ще разгледам и компютрите, които сте ми препоръчали. Наясно съм, че гаранции няма и не питам в такъв аспект. Освен компютъра е важен и оператора, така че за една машина може и да са различни мненията. Важното е, че не бързам и ще имам време да разгледам, това което ми препоръчвате и дано избера нещото, което ще ми върши работа. Досега съм използвал Sony FW-21E, вече десета година, но е много голям и неудобен за пътуване. Като машини Sony са страхотни, но от опит с три броя, много им куцат батериите, поне на двата модела, които аз използвам.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #37

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Ревю Yoga 730

    Принципно, разгледай и про моделите на ябълките
    Този пост е редактиран от pilot; 25-06-18 в 17:46.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    193
    #38

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ревю Yoga 730

    Принципно, разгледай и про моделите на ябълките
    Много полезно ревю, благодаря. Аз принципно ги гледам ябълките , ама програмите ми са за Windows и за да мина на ябълка ще се наложи и много пари за други плодове(програми) да дам, та затова за момента съм пас, но кой знае, то мерака е голяма работа.

  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #39

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Ябълките нямат никакви проблеми с Windows. Boot Camp и си слагаш каквото искаш. Някоя 13"-ка ретина с по-голямо SSD и ще се радваш на благините на двете системи, парите при йогата гледам са около 2-2.4к, та пасват добре и на някой Microsoft Surface 4 Pro или Ipad Pro...
    Този пост е редактиран от Tommorow; 26-06-18 в 20:53.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #40

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    И на обикновен лаптоп може да подкара MacOS, но е маааалко по-сложно :D

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    193
    #41

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Ябълките нямат никакви проблеми с Windows. Boot Camp и си слагаш каквото искаш. Някоя 13"-ка ретина с по-голямо SSD и ще се радваш на благините на двете системи, парите при йогата гледам са около 2-2.4к, та пасват добре и на някой Microsoft Surface 4 Pro или Ipad Pro...
    Дет се вика:- Едвам ма нави! Знам че е така и го мисля. Мерак имам, ще видим.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    76
    #42

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Здравейте
    Малко помощ. Имам лаптоп LegionY520 който има две видео карти Intel HD Graphiks 630 и Radion RX 560. При включване към 4к ТВ интелската ми дава 4к на 29 Hz, а радионската по принцип може да даде повече. но немога да я накарам да възпроизведе филма през нея.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #43

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Цитат Първоначално публикувано от DENIFIRE Виж публикацията
    Здравейте
    Малко помощ. Имам лаптоп LegionY520 който има две видео карти Intel HD Graphiks 630 и Radion RX 560. При включване към 4к ТВ интелската ми дава 4к на 29 Hz, а радионската по принцип може да даде повече. но немога да я накарам да възпроизведе филма през нея.
    И Intel картата би трябвало да може да изкара 4К@60Hz. През какъв порт я свързваш и с какъв кабел? Сигурен ли си, че кабела е подходящ? Пробвай с друг кабел, който поддържа 4К@60 Hz, най-добре през DP. АМД картата е само за 3D ускорение, няма как да я накараш да работи отделно. Какъв е телевироза - марка/модел? Поддържа ли 4K@60Hz? Виж и тук:
    https://communities.intel.com/thread/115293

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    76
    #44

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Като вязя в спецификациите на карта изписва кеккви стойности подържа и там максимума е 4к@29Hz. На лаптопа няма дисплей порт, и на телевизора няма.
    Телевизора е Sony 55xf90. Ще пробвам с друг кабел.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #45

    Отговор: Лаптопи Lenovo

    Цитат Първоначално публикувано от DENIFIRE Виж публикацията
    Като вязя в спецификациите на карта изписва кеккви стойности подържа и там максимума е 4к@29Hz. На лаптопа няма дисплей порт, и на телевизора няма.
    Телевизора е Sony 55xf90. Ще пробвам с друг кабел.
    Виж спецификациите на порта на телевизора и лаптопа - каква версия HDMI поддържат. Виж и дали лаптопа разпознава правилно телевизора, може да му трябва драйвер или да се зададе custom резолюция и честота. Търси кабел, който е high-speed и поддържа HDMI 2.0:
    https://www.digitaltrends.com/comput...certification/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам следните лаптопи: Lenovo/IBM ThinkPad T42 / T60 / Z60m
    От lian във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:34
  2. Отговори: 3
    Последно: 19-05-13, 11:04
  3. Продавам лаптопи Lenovo Thinkpad T400 (6475-CA6)
    От pckolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-12, 15:12
  4. Продавам ЛАПТОПИ и ТАБЛЕТИ IBM Lenovo
    От DIDOTO във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 22-11-11, 00:24
  5. Продавам части за лаптопи и лаптопи на части(IBM/Lenovo, Acer, FS)
    От Dangelo във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 18-09-11, 20:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе