Резултати от 1 до 4 от общо 4

Има ли смисъл да ъпглейдвам старият си лаптоп или да си купя нов, макар че е с перфектен дизаин за мен

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #1

    Има ли смисъл да ъпглейдвам старият си лаптоп или да си купя нов, макар че е с перфектен дизаин за мен

    ASUS N53SV това е моето лаптопче, и преди 3 години, а и сега за мен е супер избор...., но ми се иска нещо i7 четири ядрено..., с по-добра видео карта и тн.... какво ще се посъветвате..... дали има нови варианти подобрение на този лаптоп със същият дизаин, и има ли смисъл да го ъпгрейдвам или е безмислено?

  2.  
     
  3. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #2

    Отговор: Има ли смисъл да ъпглейдвам старият си лаптоп или да си купя нов, макар че е с перфектен дизаин за мен

    Съвсем наизуст, без да съм погледнал модела - ъпгрейд на лаптоп е кауза пердута.
    Ако ти трябва наистина по-мощен - започвай да оглеждаш новите модели.
    Или... изтискай останалия животец на този и продължавай с него

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Има ли смисъл да ъпглейдвам старият си лаптоп или да си купя нов, макар че е с перфектен дизаин за мен

    или с по-малко думи казано:

    не може

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    5
    #4

    Отговор: Има ли смисъл да ъпглейдвам старият си лаптоп или да си купя нов, макар че е с перфектен дизаин за мен

    Зависи за какво ще го ползваш. Но за мен нещата седят така:
    Ако ти трябва супер производителност, тогава ти трябва мощен Десктоп или Уъркстейшън.
    Ако ти трябва нормална производителност тогава и твоята машина върши работа. Виждам, че е с доста прилични параметри.
    Колегите горе са прави, но не съвсем... Единствения смислен ъпгрейд, от което може да видиш много голямо подобрение е замяна на стария твърд диск с бързо SSD.
    Тогава ще имаш супер машинка.
    Успех

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 01-01-14, 20:03
  2. Отговори: 8
    Последно: 26-09-10, 20:22
  3. Отговори: 39
    Последно: 25-03-07, 11:06
  4. Продавам лаптоп - перфектен за игри !!!!
    От Doomhell във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-06, 17:35
  5. Софтуер за дизаин на мебели ?
    От gecata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-04, 23:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе