Резултати от 1 до 12 от общо 12

HomeLan - what's up???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    32
    #1

    HomeLan - what's up???

    До преди не много време в сайта на Хоум Лан се твърдеше, че скоростите на различните пакети са гарантирани. По телефона служителите на фирмата потвърждаваха това. Напоследък обаче формулировката "гарантирани скорости" е заменена с "гарантирано качество" и от там отговарят, че каналите всъщност са споделени, като в рамките на 3 телефонни разговора никой не се нае да каже каквато и да била средна стойност за разликата между обявените и реално очакваните скорости.



    В очите на много хора HomeLam беше атрактивна именно с гарантираните си скорости - поне според онова, което бяха обявили официално. Някой ще обясни ли какво става?





    П.С. Моля, спестете си изказвания от рода на "как очакваш за тези пари гарантирана скорост". Тук коментирам само онова, което беше обявено от въпросната фирма.

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    HomeLan - what's up???

    Никой няма да се наеме да ти похвали HomeLan. От самото начало си беше преебавка да се вържеш към тях. Добре че не си смених навремето доставчика с тях. Това, че всеки си прави напомпана реклама, за да лапне клиенти не е нещо ново... Гледай реално на нещата

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    32
    #3

    HomeLan - what's up???

    Уф.. ама понякога няма алтернативи

    Някой все пак има ли впечатления от дистрибуторите на HomeLan в Младост 3, че те окабеляват и 1а в момента...






  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #4

    HomeLan - what's up???


  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    HomeLan - what's up???

    Ако си в Младост 3, защо не опиташ тук:

    http://cityconnect.netissat.bg/

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    HomeLan - what's up???

    Аз пък съм в Младост 3 и съм към Intech (www.intech.bg) и засега никак не съм недоволен.



    Що се отнася до HomeLan... в Младост 1 бях към тях близо година и също нямах поводи да се оплаквам (до един определен момент) - после започнаха проблемите. И не толкова със скоростта, а с липсата на връзка и мудната реакция.



    Абе сложна работа. Една мрежа разрасне ли се над "критичната маса", неминуемо започват и проблемите. Просто тогава на отделния потребител не може да му се обръща толкова внимание, линиите се насищат с трафик, switch-овете стават много един след друг... изобщо камара проблеми. Gadget е прав за "зарибявката", ама какво да се прави - ще търпим, докато не се появи нещо по-добро.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    32
    #7

    HomeLan - what's up???

    На мен ми трябва лан за Младост 1А. Попитах за дистрибутора в Младост 3, защото те са същите, които окабеляват в момента и Младост 1А

  10. Gadget
    Guest
    #8

    HomeLan - what's up???

    Да, баш този дето окабелява е голям ламер. Представям си и екипът му какъв е

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    32
    #9

    HomeLan - what's up???



    .. а в такъв случай някакви отзиви за Easy-Lan ???

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #10

    HomeLan - what's up???

    Не знам как са по Младост обаче в Лагреа/Хиподрума/Красно село (където са ми конкуренция) съм ужасен от мърлячеството на техниците им. Кутии висящи на кабелите/ковнати с един пирон, утп-та по дърветата, за по-лесно просто преметнати през клоните... Коментара е излишен.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    100
    #11

    HomeLan - what's up???

    Аз съм в Младост3 на границата с 1А и ползвам EasyCom незнам дали е същата фирма като тази ,за която питаш Easy-Lan.Иначе съм доволен мрежата им е от към 200 компа,локален FTP server, и за разлика от Intech се отнасят по-професионално към всякакви проблеми(поддръжката им е едва ли не 24 часа,а при Intech каката ,която ми вдигна телефона каза че "специалистите работели до 17,30").За 1А има поне още 2 доставчика Spider Net и на един приятел фирмата(ама не мога да се сетя как се казваше) та поразпитай комшиите за отзиви.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    32
    #12

    HomeLan - what's up???

    Абе Spider net.... [)][)][)] Няма да коментирам изобщо...



    Easy-Com и Easy-Lan едва ли са едно и също. Сайтът на тези, които ме интересуват е http://easy-lan.net .



    Иначе в Младост 1а е пълна трагедия. В момента съм към wisbg, който е един от най-най-трагичните доставчици, които съм срещал. Вчера когато им беше паднал dns-а не знаеха какво е dns. И тях повече няма да ги коментирам. [:D]



    Дайте информация за нещо по-нормално.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HomeLAN - Варна?
    От ggbg във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-06, 16:45
  2. HomeLan internet sharing problem
    От MANIAK във форум Технологии
    Отговори: 2
    Последно: 22-11-06, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе