Резултати от 1 до 4 от общо 4

Lan въпрос?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    52
    #1

    Lan въпрос?

    В моят град има само един интернет доставчик и всички сме вързани към него, в това число и моята интернет зала.Всичките IP-та на абонатите са поредни например 185.164.101.10 до 185.164.101.200. Но моята зала е например с номера 185.164.110.20 до 185.164.110.40.Направено е така за да имам по добра връзка в залата. Проблемът е там, че като реша да шарна един комп. от залата и да изтегля информация от него във вкъщи немога.Въобще не го виждам и немога да вляза в него както и да се опитвам, а тои е шарнат.Във вкъщи съм с ХР а в залата са с Win98se.Въпросът ми е може ли това да стане и как става, защото искам да мога да си прехвърлям информация от нас до другите компютри.Благодаря.[]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #2

    Lan въпрос?

    ами ако наистина сте в една мрежа без разни рутери може и да стане със смяна на нетмаската май

  4. SAGE
    Guest
    #3

    Lan въпрос?

    Опитай в Explore-ра в полето "Address" да въведеш IP-то с което искаш да се свържеш. Например: "//185.164.110.20"

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Lan въпрос?

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=17466



    Там съм описал, как да си влезнеш в компютъра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе