Резултати от 1 до 6 от общо 6

SMTP сървар и изпращане на съобщения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. tri
    tri е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    3
    #1

    SMTP сървар и изпращане на съобщения

    Искам да изпращам електронна поща с определена програма и в хедъра на съобщението да не се появява моето ип.Нито пък друга информациа за моят доставчик (не желая да ни вкарат и двамата в някой спам списък)

    Като си инсталирам мой SMTP сървар ефекта е че в хедъра на съобшението ми не се появява информация за маил сървара на доставчика но ип-то ми се вижда.

    Ако прекарам програмата за изпращане на съобщения през SOCKS proxy не иска да изпрати маила.Тествах няколко програми за изпращане с предварително проверени и работещи SOCKS proxy сървари.

    Операционната ми система е Windows.

    До сега не съм изпращал съобщения на друг освен на моя си маил за да тествам и ако правя нещо бих искъл да го направя както трябва.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    SMTP сървар и изпращане на съобщения

    Нямаш ли поща на qmail. Там има SMTP и POP3 server. Ако нямаш дай си трите имена и е-mail да ти пратя покана.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #3

    SMTP сървар и изпращане на съобщения

    Тази програмка пробвал ли си я:

    http://netz.ru/more.php?id=1475_0_1_0_M

  5. tri
    tri е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    3
    #4

    SMTP сървар и изпращане на съобщения

    Julian

    Благодаря за предложението Трябва да поясня обаче - на мен целта ми е да изпратя анонимно маил съобщение ,какъв е смисъла да ти дарам данните си в този случай.Що се отнася до Безплатни SMTP POP3 сървари има много ето ти един пример:

    http://freemailguide.com/free_pop3_email.html



    Ivo Wolfen

    Програмата която си предложил я изтеглих и я пробвах резултати :

    Като изпращам съобщение без SOCKS proxy с SMTP сървар - localhost:25/инасалиран на моят компютър SMTP сървар/

    се изпраща без проблем но в хедъра на съобщението се вижда моето ИП

    Като мина през SOCKS не иска да се конектне с localhost:25 и си мисля че дори и да се конектне резултата в краина сметка ще е - моето ИП в хедъра на съобщението.

    Ако подкарам SMTP сървара през SOCKS с помоща на програмите freecap или SocksCap също не мога да се конектна към него.



    Ако използвам друг SMTP сървар да речем от безплатните по горе след като изпратя повече от определен брои съобщения на ден съм сигорен че ще ме "отрежат"



    Друга подобна програма на показаната от теб има на този адрес

    http://www.kbbsoftware.com/download.asp?affiliate_id=

    Ограничена е 15 дни и 5000 съобщения

    Също потдържа SOCKS.Има доста повече функции и вграден SMTP сървар но ефекта при нея е същия. Като описания по горе .Явно аз някъде бъркам.





    Ако някои знае други програми за изпращане на маил които ПОТДЪРЖАТ SOCKS би било добре да даде линк


  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #5

    SMTP сървар и изпращане на съобщения

    То и зависи колко съобщения искаш да пращаш и на кого ( ако искаш да спамваш ) . <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ограничена е 15 дни и 5000 съобщения</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ако е така трябва по друг начин да организираш нещата , ама не ми се пише .

  7. tri
    tri е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    3
    #6

    SMTP сървар и изпращане на съобщения

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ама не ми се пише .</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не разбирам защо се включваш в този случай.

    Би трябвало идея наи-малкода дадеш

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. сървар как
    От dracon1111 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-01-13, 18:12
  2. Отговори: 12
    Последно: 12-09-07, 17:26
  3. Диабло сървар
    От sobieskifen във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 24-06-07, 10:37
  4. Изпращане на e-mail съобщения от сървлет
    От magda във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 22-05-05, 08:58
  5. Отговори: 7
    Последно: 03-11-03, 16:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе