Резултати от 1 до 7 от общо 7

Web hosting - как?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    13
    #1

    Web hosting - как?

    Искам да направя сървър за уеб хостинг - повече от един сайт. Някой може ли да ми даде начални насоки или линкове към литература по въпроса. Целта ми осъществима ли е под "Прозорец" платформа?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Web hosting - как?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Искам да направя сървър за уеб хостинг - повече от един сайт. Някой може ли да ми даде начални насоки или линкове към литература по въпроса. Целта ми осъществима ли е под "Прозорец" платформа?



    <div align="right">Originally posted by smahnat - 02/02/2005 : 23:50:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Да, осъществима е по Windows, но нещата са малко по-сложни отколкото ги мислиш.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Web hosting - как?

    http://www.hotscripts.com/Web_Hosting/index.html



    чети тук.

    Можеш да пуснеш едно търсене за apache във всички категории, от излязлите резултати ти препоръчвам някой от пакетите wamp или apache2triad. Не зная точно какви са твоите нужди, но предполагам там ще се ориентираш съобразно с предлагането.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    13
    #4

    Web hosting - как?

    10x на всички, вече имам инсталирано апачи и чета докуметацията му.

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Web hosting - как?


  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Web hosting - как?

    ...и като добавка към това, което ти е писал ru_boy - щом искаш да хостваш няколко сайта, прочети по-специално секцията "Виртуални сървъри".

  8.  
     
  9. wfw
    wfw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    73
    #7

    Web hosting - как?

    пробвай HOSTING CONTROLLER, тва е леко платена версия на една програма за уеб хостинг услуги под уиндоус сървър, поддържа по няколко вида уеб, фтп и мейл сървъри. прави си само виртуални акаунти, определя квоти и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. .net hosting
    От pro във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 27-07-05, 22:51
  2. WAP Hosting???
    От rony във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 10-08-04, 18:43
  3. CGI HOSTING
    От rony във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 04-08-04, 00:52
  4. WEB HOSTING
    От poznai във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 07-01-02, 09:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе