Резултати от 1 до 8 от общо 8

Въпрос относно анонимноста в интернет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #1

    Въпрос относно анонимноста в интернет

    имам adsl връзка в Белгия. Когато се логвам в ebay.be от вкъщи ми е ясно, че могат да проследят откъде съм се логнал. Въпроса ми е могат ли да ме проследят откъде съм се логнал ако минавам през българско прокси?


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #2

    Въпрос относно анонимноста в интернет

    Не можеш да излъжеш security department-a на Ebay. Най-много да отнесеш блокиране на акаунта си.




  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #3

    Въпрос относно анонимноста в интернет

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не можеш да излъжеш security department-a на Ebay. Най-много да отнесеш блокиране на акаунта си.







    <div align="right">Originally posted by skynet - 13/05/2005 : 22:03:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    аз не искам да лъжа секюрити департамента, просто не искам да е ясно откъде се логвам защото до известна степен пренебрегвам законите за авторските права, не ми е проблема ebay когато съм в испания например няма проблем да продавам един часовник rado без сертификат в ebay.be, докато в белгия това е забранено и по принцип ако има оплакване просто ми трият листинга, но искам да се застраховам, просто не искам излишни разправии за смешни суми да ми идват вкъщи и т.н.



    http://cgi.benl.ebay.be/ws/eBayISAPI...sPageName=WDVW



    ето за какво става въпрос

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #4

    Въпрос относно анонимноста в интернет

    Разбрах....но Еbay винаги научават откъде влизаш, разбира се никой не следи специално твоя акаунт, но ако се направи оплакване, ще се разровят и зайчето ще изкочи. Ebay е мултимилонен бизнес и нали не мислиш, че там работят ******и??! Макар че и те допускат понякога сериозни пробиви. Както и да е...с прокси ще направиш само това по-бързо да се позаинтересуват от теб. Но след като с лог от Испания няма проблеми, що майка не си организираш човек да ти върши тая работа от там....все пак след като продаваш Ролекси за 2.510.00 евро мисля че финансово дори можеш да си позволиш да подсигуриш човек. С трици маймуни.....нали знаеш :-)) Хайде успешна и ...умната, че "в чужда къща и керемидите бият"

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Въпрос относно анонимноста в интернет

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не можеш да излъжеш security department-a на Ebay. Най-много да отнесеш блокиране на акаунта си.







    <div align="right">Originally posted by skynet - 13/05/2005 : 22:03:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    аз не искам да лъжа секюрити департамента, просто не искам да е ясно откъде се логвам защото до известна степен пренебрегвам законите за авторските права, не ми е проблема ebay когато съм в испания например няма проблем да продавам един часовник rado без сертификат в ebay.be, докато в белгия това е забранено и по принцип ако има оплакване просто ми трият листинга, но искам да се застраховам, просто не искам излишни разправии за смешни суми да ми идват вкъщи и т.н.



    http://cgi.benl.ebay.be/ws/eBayISAPI...sPageName=WDVW



    ето за какво става въпрос



    <div align="right">Originally posted by Vagabundo*-*13/05/2005*:* 22:41:38</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Това Радо менте ли е, че е само 10 евро.

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Въпрос относно анонимноста в интернет

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Това Радо менте ли е, че е само 10 евро.



    <div align="right">Originally posted by Julian - 14/05/2005 : 09:32:48</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Искаш да го купиш ли? []

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    9
    #7

    Въпрос относно анонимноста в интернет

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">... ми е ясно, че могат да проследят откъде съм се логнал. Въпроса ми е могат ли да ме проследят откъде съм се логнал...



    <div align="right">Originally posted by Vagabundo*-*13/05/2005*:* 21:48:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Пробвай с Hide IP 1.7 http://www.v7soft.net или Hide IP 1.63 http://www.empo.ru/forum/topic4829.html много е точна мисля, че ще ти свърши работа, също така Steganos Internet Anonym Pro (не мога да дам отзиви за нея)

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    44
    #8

    Re: Въпрос относно анонимноста в интернет

    Съжалявам за отговора, но винаги могат да те засекат. Трябва да уточниш за кои "те - могат ли да ме засекат" става дума, но с една дума отговора е 'да'. Към момента мрежовия трафик се контролира 100%, особено ако се опиташ да ползваш ресурс извън държавата, в която се намираш. От 6 години департамента на щатите е въвел изискване към всички производители на комуникационно оборудване, то да притежава специални функции и алгоритми за нуждите на специалните служби. Т.Е. няма активно оборудване на интернет доставчик от висок клас, което да не е снабдено с тези функции. Отново се връщаме към въпроса, какво имаш пред вид, когато казваш 'те' ! За по-лесно считай, че освен държавния апарат може да те засичат и други мощни организации. Това не е бъзик, това е действителността ...

    Важно е и колко силно ще мотивираш тези които засичат, че да ти обърнат подобаващо внимание...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно цифрова телевизия и интернет.
    От barni във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 03-07-11, 16:09
  2. Относно интернет доставчик
    От sssaaa във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 14-09-10, 17:59
  3. Отговори: 0
    Последно: 26-09-05, 10:41
  4. Относно печелене на пари от Интернет.
    От Leovo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 16-07-05, 02:09
  5. относно шерване на интернет ...
    От kekkek във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-04, 21:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе