Резултати от 1 до 5 от общо 5

проблем с мрежата след disconect-a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    8
    #1

    проблем с мрежата след disconect-a

    здравейте, не съм много наясно с и-нет за това моля извинете ако въпросите зву4ат глупаво.
    та: преди време нет-а ми беше прекъснал незнам оба4е за колко 4аса , като се прибрах от работа се обадих на достав4ика ми и от там ми диктуваха какво да правя за да възобновим връзката , но след това ми запо4наха проблемите: 1- като се опитах да се свържа със* Skype ми се появи съобщтение 4е несъм on-line а пък ас съм , 2-ро на ICQ -то ми се появи суобщение 4е HOST - NAME* ми е невалиден и да си проверя връзката (* ползвах ICQ-5) а пък в същтият момент а съм on-line 3 -то DC++ъщо неработи.И немога да свалям разни програми защото ми казва 4е несщм on-line
    какво проверих: 1- пробвах да не от Firewall, не е .2-ро пробвах насртойките на връзката - не е от там.
    3-то* LAN връзката ми показва 4е е о.к. , 4-то немога да PING -гвам. 5 -то накои от IP-тата са ми time out ( с динами4но* IP съм). 6-то като сканирам компа ми показва 4е имам проблем в адаптера* и IP- ми е fail като направя тест
    ползвам WINDOWS XP HOME
    ползвам DSL

    Възможно ли е от достав4ика да са ми направили някаква забрана . аз ве4е говорих много пъти с тях но ми казаха 4е 6щом имам е-маил , отварям YAHOO,GOOGLE...те не носят отговорност защо немога да свалям или немога да ползвам SKYPE и т.н. А преди disconect-a можех да използжам вси4ко.
    Живея в..USA.

    предварително благодаря .

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: проблем с мрежата след disconect-a

    Я пак да званиш на доставчика. Това си е негова работа, а ти си плащаш затова. Между дургото какви промени направи за да ти тръгне нета.
    IP адреса реален ли е. Напиши му първите три числа. Ако е частен не е пробелм да напишеш и целия адрес.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    8
    #3

    Re: проблем с мрежата след disconect-a

    в момента е: 68.77.24.90 , обясни ми моля те какво разбираш под реален IP adress.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #4

    Re: проблем с мрежата след disconect-a

    Ами този адрес е реален. Или публичен.
    Докато частните адреса са в диапазона 10.х.х.х, 172.(от 16 до 32).х.х, 192.168.х.х И не се адресират в Интернет. Използват се за изграждане на частни мрежи

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    8
    #5

    Re: проблем с мрежата след disconect-a

    Ами някакъв от подръжката ми казваше по телефона какво да правя за да се възобножи връзката така 4е незнам а и беше преди няколко месеца така 4е непомня.
    Добре зна4и да разбирам ли 4е те трябва да оправят този проблем ? И аз немога да направя нищо

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с мрежата
    От InternetZombie във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 29-12-12, 19:04
  2. проблем с мрежата или ?
    От eror във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 13-09-08, 08:43
  3. Отговори: 6
    Последно: 11-04-08, 14:52
  4. Проблем с мрежата
    От deveca във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 21-11-05, 18:50
  5. Проблем с XP и мрежата
    От get във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 30-11-04, 19:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе