Резултати от 1 до 9 от общо 9

Нова телефонна компания ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #1

    Нова телефонна компания ?

    Значи март-април месец прекопаха улицата ни и положиха нови кабели, като към всяка къща сложиха разклонение и нова телефонна кутия. Когато разпитах работниците, ми казаха, че това е новата телефонна компания, но те не искат да се шуми много-много и не ми казаха нищо повече. След като наскоро погледнах самите кабели, представете си какво беше учудването ми когато видях... О! Чудо! - ОПТИЧЕН КАБЕЛ. Няма шега, няма измама. Та се чудя що са животно е тази телефонна компания, и по-принцип оптичните кабели не служат ли в по-голямата си част за пренос на информация (невероятна технология) ? Дали няма да заживеем и ние като бели хора с оптични интернет връзки, на цената на обикновенни разговори ? Ако някой има инфо - моля )



    <h6>ASUS TUSL2-C | Celeron 1.3GH @ 1.7GH | 512MB Kingston PC133 | 2x40GB MAXTOR 5400RPM | TEAC 48x CD-ROM | TEAC W540E 40x12x40 CD-RW | ELSA Quadro DCC 64MB DDR | Creative Sound Blaster Audigy | Sony 17" E220 | 3DMark 2001SE: 11093 3DMarks</h6>

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    Нова телефонна компания ?

    Tva mi zvuci tochno kato gadna e*av*a.Ne mi se virva plus tova niama nacin vestnicite da ne razberat zashtoto tova s kompaniata iziskva mnogo dogovori gluposti targove....i t. n.Ti v koi kvartal giveesh?

    Kakva e tochno telefonnata kutia...dai malko info zashtoto ako si prav....

    Abe BTK rulz!




  4. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #3

    Нова телефонна компания ?

    Пич, това са кабели на ВТС....

    Ти къде живееш? В Горубляне ли?



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    domin@dir.bg

    ICQ#109217561

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #4

    Нова телефонна компания ?

    Първо - пишеше малко в 24 Часа преди време, ама нищо конкретно.

    Второ - не са кабели на БТК, по-простата причина, че БТК изграждат мрежи на базата на Ethernet (с оптични кабели), а тук поне аз желаещи не съм чувал. Още повече, да не са ненормални да слагат толкова скъпи кабели. А и ако бяха БТК, работниците нямаше какво да крият.

    Трето - Живея в Бояна, не в Горубляне.

    Четвърто - Кутията на външен вид е съвсем обикновенна, въртре не съм гледал, но ще го направя днес по-късно.



    <h6>ASUS TUSL2-C | Celeron 1.3GH @ 1.7GH | 512MB Kingston PC133 | 2x40GB MAXTOR 5400RPM | TEAC 48x CD-ROM | TEAC W540E 40x12x40 CD-RW | ELSA Quadro DCC 64MB DDR | Creative Sound Blaster Audigy | Sony 17" E220 | 3DMark 2001SE: 11093 3DMarks</h6>

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #5

    Нова телефонна компания ?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    мрежи на базата на Ethernet (с оптични кабели)<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    T.e.?




  7. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #6

    Нова телефонна компания ?

    Има голяма вероятност това да е някоя кабелна телевизия,която си прокарва подземни връзки.Иначе не знам за какво й е на телефонната компания да прекарва оптичен кабел.Доколкото знам нормалните телефони си работят с меден кабел все още не само в България ами и в цял свят!!!

    Освен ако тези оптични кабели са за връзка между отделните АТЦ-та ама Ковалски каза,че слагали и телефонни кутии на къщите тъй че пак не се връзва.




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #7

    Нова телефонна компания ?

    BTK!!!

    BTK-to go prodavat i po toia nacin shte zemat mnogo poveche pari za nego.

    Sega sigurno shte me popitate ot kade pari za tva...?Ami ot nas krainite potrebiteli...Tva e pologenieto Siike




  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #8

    Нова телефонна компания ?

    Хех, точно там е проблемът на нашите "цифрови" телефони. До колкото ми е известно всички кабеляци трябва да са оптични, дори и до отделните абонати. А при нас в по-голямата си част са оптични само между централите. Та мисълта ми е, не знам дали е нова телефонна компания ама оптичните кабели са си съвсем в реда на нещата. Поне така е по света.



    "we sense a soul in search of answers"

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #9

    Нова телефонна компания ?

    Tva e kabeliaka na BTK-to bre hora

    Cenata na BTK padna mnogo iako i te sega im e merak da i vzemat poveche pari i za tova ia praviat cialata taia galimacia....za da i vzemat poveche pari




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 10-01-11, 07:25
  2. Ford продали Volvo на китайска компания - Geely...
    От FearMe във форум Автомобили
    Отговори: 5
    Последно: 18-08-10, 22:53
  3. Руска компания купи ICQ за $187,5 млн.
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 18-08-10, 22:35
  4. Отговори: 0
    Последно: 09-11-06, 13:23
  5. Шпиониране (подслушване) на ICQ и компания
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-07-06, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе