Резултати от 1 до 4 от общо 4

Otnosno kabelnite modemi

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    146
    #1

    Otnosno kabelnite modemi

    Zhiveia v edno gradche v provinciata , izviniavam se ako niakade mi se povtaRIA temeta, no iskam da zadam edno vaprosche.Kabelen operator dostavia internet po kabelnata mrezha, obache mi saobshiha che vrazkata mozhe da se osashtestvi samo s tiahnite modemi, a az ne izkam tehen modem, imam vazmozhnost da si kupia nov.Ima li znachenie kakav shte e modema i viarno li e tova che samo s tehen modem shte iade Hasan sirene !?!?!

    Blagodaria !!!




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    129
    #2

    Otnosno kabelnite modemi

    Номера е че искат да си продадат техните модеми.А те сигурно са

    по скъпи.

    Кофтито е че ако не си с техен модем ако нещо се скапе връзката,ще

    ти кажат че е от твоя,понеже не си го купил от тях.




  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #3

    Otnosno kabelnite modemi

    V sashtoto pologenie sam i az:imam edin modem GadLine e a te predlagat Motorola obace az sam ubeden che i moia shte svarshi rabota.Ima interface za debelia kabel koito te polzvat i interface za 10MBita UTP koeto e kam kartata.Vaprosa e che modema e kupen ot frug kabelen operator...a mregite im sa ustroeni po edin i sasht nacin ta i az se cuda sega dali niama da mi napravat problem che modema ne e kupen ot tiah.A ako napravat problem te gubiat.Az net i ot drugade moga da vzema...Ne se pritesniavai modema shte ti raboti samo dano da te razberat




  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #4

    Otnosno kabelnite modemi

    Сценарий 1: Голям град с два кабелни доставчика. Проблем няма да има с какъвто и да е кабелен модем, естесвено който е съвместим с тяхните.

    Сценарий 2: Малък град с един доставчик. Типично български вариант. Пускат ти инет, правят ти го скапан и изведнъж като си купиш модем от тях, инет-а литва. Другите сценарии не са за България. Това е положението, колкото и гадно да е. Трябва да свикнем че сме в България или просто скоро няма да сме тук.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. otnosno SiemensC55
    От get във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 22-03-03, 00:32
  2. otnosno Win95
    От get във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 17-03-03, 20:09
  3. LAN Modemi Obsta wrazka
    От ShadowBG във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 04-12-02, 01:44
  4. Otnosno "AMD"
    От rozovata pantera във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 19
    Последно: 19-01-02, 01:57
  5. Rockwell modemi
    От Lamia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 26
    Последно: 10-04-01, 15:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе