Резултати от 1 до 9 от общо 9

Статистика и лимитиране на трафик, kak?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    194
    #1

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    Някой правил ли е статистика и лимитиране на интернет трафик под Windows 2000 Server? И ако да как става това иде реч за доста PC-та.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    IP Magic total control vij dolnata tema!!!!!!



    http://www.rootbg.com

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #3

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    Сега или после ще разбереш : Истината e само една - за Мрежи - само UNIX(Linux)




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #4

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    Hahahahahaha moje li da ima vse oshte tolova zabludeni hora !!!!!



    http://www.rootbg.com

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #5

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    Иване май ти си заблудения. То ако си забелязал Linux освен за мрежи за друго не става, а пък за прословутото лимитиране на трафика и отчитане има сумати програмки, които не изискват разни крака и ръце за които бръмчиш от 2-3 месеца ако не и повече

    И имам въпрос към теб:Ако беше почнал да администрираш с linux server-и а не с win2k пак ли щеше да се бориш с зъби и нокти за последното?




  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Hahahahahaha moje li da ima vse oshte tolova zabludeni hora !!!!!



    http://www.rootbg.com

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Иване кога ми направиш на Linux това което съм направил на Win2000 ела ми се обади.



    ________

    C:\Death is all that matters...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #7

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Hahahahahaha moje li da ima vse oshte tolova zabludeni hora !!!!!



    http://www.rootbg.com

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Иване кога ми направиш на Linux това което съм направил на Win2000 ела ми се обади.



    ________

    C:\Death is all that matters...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Абе туй цялото не ми е ясно много. Обяснете ми моля какво става?




  10. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    194
    #8

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    Moze li da polomia vsi4ki "po-umni" glavi koito ne zelaiat da vzemat otno6enie po goreizlozenata tema, prosti4ko da se diviat na "horskata glupost" bez da vdigat mnogo 6um.

    T.e. tova e forum, tuka sme ne za da se pravime na umni, a da davame suveti ili mnenia bez da se obizdame po edin ili drug na4in.




  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #9

    Статистика и лимитиране на трафик, kak?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Иване кога ми направиш на Linux това което съм направил на Win2000 ела ми се обади.

    ________

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Predpolagam che iskashe da kajesh kogato napravia na windows tova deto si go napravil na linux !!!!

    I vupreki che ne znam kakvo si napravil na linux shte ti kaja che v mrejovo otnoshenie windowsa ne otstupva po nishto na linux edinstvenoto deto se pravi po trudno na windows e shapera za koito triabva da si platish ama to za vsichko pod windows se plashta taka che kakvo ima da se habime i da si praime vetur na ustata.....



    http://www.rootbg.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко статистика за марките
    От ico-bs във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 19-12-06, 21:47
  2. Въпрос за статистика
    От DragonLtd във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-06, 10:56
  3. Интернет статистика за България?
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 30-11-04, 19:14
  4. Статистика за CS в локална мрежа?
    От geof във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-03, 09:36
  5. Отговори: 2
    Последно: 27-02-03, 08:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе