Резултати от 1 до 3 от общо 3

1 Net, 2 PC през суич...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #1

    1 Net, 2 PC през суич...

    Следна ситуация - два лаптопа, един кабел за нет. Няма защита по MAC! Искам да пусна нет на двата (не обаче едновременно!). Просто пускаш 1-я, работиш колкото трябва, гасиш го, лягаш си, а в другата стая тате си пуска неговия да гледа .... каки.
    Ще ли да стане (не съм се занимавал просто, та затова питам) ако му взема един 4 портов суич, вкарам в него нета и двата лаптопа?
    Пак казвам, няма да се ползват двата едновременно! Правил съм всичко многократно със шерване на нет или прохи на настолни пц-та. Работи без проблен, но тук просто са преносими.
    Идеята е освен всичко друго и да не се инвестира в по-скъпи "джаджи". Пък и е временно (за около 4 месеца).
    10х предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: 1 Net, 2 PC през суич...

    Да, ще стане. Изпробвано.

    Най-много да ти се наложи (без да е непременно задължително) в даден момент (когато изгасиш единия лаптоп и включиш другия) да рестартираш суича.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #3

    Re: 1 Net, 2 PC през суич...

    Благодаря. Днес (ако имам време) ще опитам да му взема един суич и да го направя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам 48 портов суич
    От DEYDOD във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 20-07-08, 23:58
  2. Има ли такъв суич?
    От izwerga във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 06-12-07, 11:30
  3. Тъп въпрос за суич.
    От npu3paka във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 07-02-06, 21:37
  4. Проблем със суич
    От peterkac във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 30-11-05, 11:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе