Резултати от 1 до 13 от общо 13

Perfect Storm

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #1

    Perfect Storm

    Koi ostana s 4itava LAN karta sled snoshtnata buria, i zashto?

    (Protectori, gramootvodi, zazemiavania)




  2.  
     
  3. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #2

    Perfect Storm

    Аз не дадох фира.

    Няма особена причина ;-)




  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #3

    Perfect Storm

    I az ne dadoh fira ama mregata se edno ia niama i ne moga da razbera zashto....mnogo gadno




  5. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #4

    Perfect Storm

    Мммммм.... При мен всичко е живо и здраво, само аз малко пострадах като откачах един кабел и ме хвана леко ток от него... Само един хъб в лана гръмна, другото или беше с протектор, или беше откачено... А да - и една забила лан карта (убих си 14-те дена uptime заради това...)



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #5

    Perfect Storm

    Mdaa, za tova zadadoh temata za razmishlenia, zashtoto i az sam s protector(zazemen kakto triabva :P), i smiatam 4e toi spasi rabotata.

    Na drugia krai, izgarmiaha 2 karti




  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    147
    #6

    Perfect Storm

    Momcheta kade wi e mrezata i kolko choweka ste,zashtoto moita e w Mladost, 3 ma choweka, polzwame eni BG protektori i te gore dolu spasiawat neshtata. Kwi protektori polzwate i kwo e "zazemiawane kakto trabwa, az sam gi warzal s dosta debeli zici za nulata na kontakta.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #7

    Perfect Storm

    И аз имам един въпрос за протекторите, аз все още не съм си взел, защото се чудя какъв... Къде има APC PNET1 и на какви цени вървят? Един от LAN-а ни твърди, че APC са "боклуци" и препоръчва някакви за 40 лева - да му вярвам ли? По-точно дали си заслужава да избера тези от по 40 лева (май са по-евтини от APC, не за друго...)?



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    37
    #8

    Perfect Storm

    A vie kak izgrajdate mrejite? Imam predwid mejdu blokowete... poneje moite kabeli sa na okolo 3-3,50m visochina i pri burite, koito vilnqha nisto ne e izgorqlo (nito switch, nito hub, nito lan card)...




  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #9

    Perfect Storm

    Emi ako kabela e koaksialen niama da ima problemi pri takiva buri no pri UTP-to triabvat protektori.Pri men nishto ne izgoria zashtoto mregata mi e koaksialna




  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    37
    #10

    Perfect Storm

    e pri men e UTP. ne polzwam protektori i do momenta nqmam nisto izgorqlo...




  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #11

    Perfect Storm

    Protektori dali sa na edna ili druga firma, edva li ima zna4enie, sadarjanieto vatre e edno i sashto - 4 glim lampi s saprotivlenia.

    Sega moje da se pospori, koi kak e iz4islen i napraven, no ne vinagi po-visokata cena ima zna4enie.

    Koaksialnia kabel sam po sebe si e dobar, zaradi jakosta si, i ekranirovkata.

    No za UTP mreja tova ne e problem, tai kato sashtestvuvat i FTP kabeli s ekranirovka kakto koaksialnia, samo 4e e zadaljitelno da se zazemi.

    4esto tova se zabravia, zashtoto ekrana ne u4astva v izpolzvaemite 4iftove, dokato pri koaksialnia, masata(opletkata) vinagi se vrazva i ne moje da se propusne.

    Za FTP kabel, sashto taka e i jelatelno da se polzvat ekraniranite UTP nakrainici, koito zamasiavat avtomati4no ekrana s korpusa na PC.

    I nakraia, ako niakoi e ocelial s vanshna UTP nezashtitena po nikakav na4in linia, to triabva da zapali svesht i da se krasti, osobeno ako e s po-skapa LAN karta




  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    46
    #12

    Perfect Storm

    I pri men nishto ne izgoria - kabelite sa Shielded UTP + APC protektori, no satelitnata chinia postrada seriozno - kupih now konvertor, zashtoto ne mojah da nameria predishnia kade tochno e padnal (samo stojkata si sedeshe) Oswen towa cialata chinia e na wdlabnatini - plache za smiana, no za sega lowi .



    Signoff: Snegorin

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    147
    #13

    Perfect Storm

    Prez kade ti e satelitnata linia i ako moze malko ceni da mi kazesh.......aaaaaaa i spatnika




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам BlackBerry Storm 9500
    От BardoSore във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-11, 18:18
  2. Iron Storm
    От skills във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 31-07-03, 11:52
  3. HOMM4 The Gathering Storm кампании...
    От kod във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 14-02-03, 20:18
  4. Iron Storm install problem
    От qni във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-03, 05:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе