Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Win 98 -> Win XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #16

    Win 98 -> Win XP

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Dobre be pichove , nali 98ta ne moje da gleda NTFS tova e fakt, ne govoria za momcheto , stava vupros i za edin com ,ako imam dva HDD i edina e s FAT32 a drugia s NTFS i sum vliazul pod 98 ne moga a vidia drugia ne stava vupros za share ili neshto drugo prosto ne MOJE samo s edna programka NTFS READ... ili podobna...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Ne moje, i NE TRJABVA DA MOJE! (ne znam tija programi dali rabotat veche pod XP, zashtoto promeniha NTFS-a, ima nova specifikacija veche...) Na NTFS-a tova mu e idejata nikoj da ne moje da go gleda toku taka...



    <font color=blue>Memento mori</font id=blue>

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #17

    Win 98 -> Win XP

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Shto da izbyagvame da sharim vsichko. Az tochno taka byah napravil. Byah si shernal trite diska i prontera. Problemi nyamashe. Vse pak iskam da se vijda vsichko ot drugiya comp.



    http://julmin.hit.bg

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Ako njamash internet, njama problem. No ako imash shte ti cheta/pisha po diskovete, i shte ti pechatam na printera .



    <font color=blue>Memento mori</font id=blue>

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #18

    Win 98 -> Win XP

    <u>DeathKnight</u> Nedei da shashkash 4oveka, vij 4e e skasan ot vsiakde :P

    A do kolkoto za <u>BobyTT</u>, pro4eti temata de, ne stava vapros za lokalen dostap, she ti obisnia neshtata drug pat ako tolkova te tormopzi tova 4e Win 9xxx ne 4ete NTFS




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе