Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

razdelqne na net-a....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #1

    razdelqne na net-a....

    q kajete nqkakva programa s koqto da razdelqm internet-a mejdu 2 pc-ta v mreja. Primerno da se deli 50% na 50%...nesto takova. ili po to4no da mu davam na drugoto pc 50% ot vruskata i ne pove4e dori i ako az ne polzvam net-a.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    razdelqne na net-a....

    v foruma na hardwarebg niakoi beshe obesniaval kak da se pravi shaper s Wingate ama az ne znam kak stava.Ima oshte dva varianta:Edinia e da si s linux a drugia IP magic




  4. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #3

    razdelqne na net-a....

    Ако сте с win най-лесно е с internet connection sharing, става за 2 мин.

    Напиши го в хелпа и после следваи инструкциите.




  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #4

    razdelqne na net-a....

    Gluposti!S internet connection sharing-a ne mogesh da dadesh na edno PC 50% ot skorostta s koito razpolagash!Pusni si go toia ICS i nakarai drugia da tegli neshto da vidish kak deli




  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    razdelqne na net-a....

    Ha, Shape-ing za 2PC-ta, che tolko ne moje da se razberete 2ma dushi da teglite s po 1 potok... ili s raven broj potoci.. togava i s Sharing stava...



    Kakwo se zanimavate s gluposti, i da si vgorchavate jivoto dopulnitelno... (oshte poveche predpolagam imate samo 2pc-ta a ne 3 nali) e tozi kojto e na servera-a moje da glutne celija potok...





    <font color=blue>Memento mori</font id=blue>

  7. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #6

    razdelqne na net-a....

    CRASHOVERDRIVE Като казваш че моето са глупости, поне предложи нещо. Или е така пишеш да има пост? Знам че има и други варианти, ( Wingate primerno )но след като човека пита как да го направи, явно не е много в час, и му трябва прост и лесен начин. Но ако мислиш че е по логично да му предложа да си купи рутер, да си пусне сървер под NT , 2000AS, ILI LINUX това е нещо друго.

    P.S Поразгледах постовете ти, но не разбрах от къде черпиш самочуствие да обиждаш.

    Абе кво да ти кажа " НА ВСЯКА МАНДЖА МЕРУДИЯ ".




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #7

    razdelqne na net-a....

    Vijte sq samo 2PC-ta sa...ama prosto ako suseda tegli nesto, a az polzvam samo irc toi zaema po4ti cqlata vruska. I taka kogato re6a da pusna az da teglq nesto getright-a nemoje dori da zaka4i...ili puk ako probvam da otvorq nqkoq stranica za men net po4ti nqma...




  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    razdelqne na net-a....

    Towa neshto meje da se napravi sys Wingate no neznam kak stava. Toy Hipo go izpolzvashe toz wingate ama sega nyama net i ne moje da pishe vyv foruma.



    http://julmin.hit.bg

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    147
    #9

    razdelqne na net-a....

    Pri mene ima sashtia problem. Nie sme 3 PC ta i e mnoo gadno.Ot polowin godina tarsia neshto no BADI SIGUREN CHE POD 98 NIAMA ili az ne sam nameril ( a tarsih mnogo ). Nai dobroto reshenie e slagate si Remote Administrator. Kat ti triawa net wlizash w mashinata na saseda i mu spirash DL, nie taka prawime. WinGate e mnoo tapa programa zabiwa i kwo li ne I NE DELI!!!. Ako wi triawa NAT ili Proxy izpolzwaite WinProxy - mnogo po stabilna no i tia ne deli. Waw edin forum sreshnah mnenieto che deleneto zawisi ot operacionnata sistema, a 98 ne go podarzalo taka che niamalo da stane. NO NAMERIH ena programka, kazwa se WinPipe, koiato deli uspeshno no pak niama crack za neia nikade. Towa e ot men zasega bye!!!




  12. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #10

    razdelqne na net-a....

    Абе нямаше ли някъде опция сам да си ограничиш трафика по tcp/ip. Но и така няма смисъл защото пък ако единия не ползва връзката другия пак ще е ограничен. Се си мисля че wingate можеше да дели трафик, а относно бъгавоста ако се намери свестем крак програмата бачка супер.




  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #11

    razdelqne na net-a....

    Toofi, lesno i udobno reshenie za teb.. NE POLZVAJ GETRIGHT

    http://www.amazesoft.com/

    (i si vzemi Flashget... i mu kaji i toj da ja polzva (a moje dori da mu kajesh da si ogranichi skorostta s neja, strashno e udobna za tvoja sluchaj)



    Njama smisul prosto da se muchish s drugi gluposti..



    <font color=blue>Memento mori</font id=blue>

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #12

    razdelqne na net-a....

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Nai dobroto reshenie e slagate si Remote Administrator. Kat ti triawa net wlizash w mashinata na saseda i mu spirash DL, nie taka prawime. <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Gaby, a moga li az primerno da ti vleza prez internet s remote administratora i da ti formatiram harda? Hipotetichen vupros.



    <font color=blue>Memento mori</font id=blue>

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    147
    #13

    razdelqne na net-a....

    Mi se si mislia che niama da stane poradi red prichini:

    1. NE MI ZNAESH PAROLATA

    2. Imam firewall kam internet i porta na koito raboti RadMin - a ne e razreshen ot wanka

    3. dal sam prawo da se wliza samo ot IP - tata w moita LAN

    4. Ot kakto wliazah w edin komp na prowidera mi, a te dori parola ne si biaha slozili, te zabraniha porta na koito se wrazwa RadMin - a.





    Ako ti se probwa, she te ulesnia, kato ti kaza prowidera za da znaesh ot kade da mi skanirash IP - to, koeto ne e statichno inache i nego bih ti dal. Prowidera e interbgcom. USPEH




  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    147
    #14

    razdelqne na net-a....

    Kolkoto do flashGeta. Toi neshto uz ogranichawa ama ne e bash, shtoto mai niakaksi izkustweno go ogranichawa. Kato go ogranichish na 1K i go ostawish 1 chas primerno i mahnesh ogranichenieto posle, w momenta w koito natisnesh buto,a pristiga polowin megabyte a skorostta stawa 30 - 50 KB za okolo 20 secundi, => nishto ne ogranichawa, po skoro ogranichawa skorostta na pisane na faila warhu HHD - to a pristignalite paketi s realnata skorost si gi darzi w nekakaw bufer.




  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #15

    razdelqne na net-a....

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Mi se si mislia che niama da stane poradi red prichini:

    1. NE MI ZNAESH PAROLATA

    2. Imam firewall kam internet i porta na koito raboti RadMin - a ne e razreshen ot wanka

    3. dal sam prawo da se wliza samo ot IP - tata w moita LAN

    4. Ot kakto wliazah w edin komp na prowidera mi, a te dori parola ne si biaha slozili, te zabraniha porta na koito se wrazwa RadMin - a.





    Ako ti se probwa, she te ulesnia, kato ti kaza prowidera za da znaesh ot kade da mi skanirash IP - to, koeto ne e statichno inache i nego bih ti dal. Prowidera e interbgcom. USPEH

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Tova e napulno hipotetichno ti kazah. Znachi si otvoren samo ot vutre ... znachi v edin hubav den te nemiram kude jiveesh s notebook i komplekt karfichki ti se vzruzvam kum mrejata. Podslushvam s edin naj obiknoven sniffer kakva ti e parolata, vlizam i ti iztrivam HDD.



    // znachi toja metod e svurzan s dopulnitelni uslojneniq //



    Inache ne znam kakvo si testval s flashget-a, az imam edin na servera kojto avtomatichno se nagajda i ako njama nikoj tegli s max-potok, kolko poveche hora ima namaljava skorostta... Az sum go testval v razlichni situacii i v mreja VURSHI RABOTA za celta...



    <font color=blue>Memento mori</font id=blue>

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Razdelqne na Traffic
    От Apostol4o във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 02-06-03, 11:58
  2. razdelqne na neta......
    От petkov във форум Мрежи
    Отговори: 16
    Последно: 15-08-02, 13:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе