Резултати от 1 до 6 от общо 6

Lan помощ !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #1

    Lan помощ !

    Така като гледам бг. форумите тука са най адекватните в отношение на мрежи.Така ,че реших да питам.

    В мрежята на Unacs съм и ползвам i-net (естествено , ква друга работа мога да имам там ). Интересува ме как мога да получа достъп до компютрите които използват шерин на инфо.Ползвам Win 2000 Server и чрез скан на ip сам намерил няколко шернати в мрежята ама ме интересува има ли някав друг начин да ми ги показва .Примерно в My Network Places.



    A и ми препоръчайте добра антивирусна която бачка под Win 2000 Server .



    Благодаря предварително.




  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Lan помощ !

    За антивирусна програма ще ти препоръчам McAfee.

    Има статия за нея на http://www.comexgroup.com



    http://julmin.hit.bg

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #3

    Lan помощ !

    Трябва да има support of Windows 2000 Server. Тва е важно , защото много от останалите антивир. не подържят Server версии.




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #4

    Lan помощ !

    Препоръчвам Norton Antivirus Corporate Edition (NAVCE) 7.6

    Ако се заинтересуваш, мога да се помъча да изровя линк за сваляне от архива



    Dont think about the troubles... they will come very soon !

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #5

    Lan помощ !

    Antivirus - Norton corporate (server)

    Kak da se vijdat v My Network Places - ima wizard v My Network Places za addvane na adresi.

    Ako iskash da gi vijdash palnocenno kato shernati mashini(ustroistva) v Explorera, edva li e vazmojno, zashtoto ne viarvam niakoi da polzva share + netbios v internet za da se polu4i efekta, koito iskash.

    Ako pak stava vapros za shernati ustroistva v vatreshna mreja, to za da gi vijdash po vaprosnia na4in triabva da se razreshi polzvaneto na netbios, ili wins resolv za da stane vazmojno tova.

    Tova razbira se ne ozna4ava 4e she imash dostap do vaprosnite mashini, nezavisimo 4e she gi vijdash v Explorera!




  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #6

    Lan помощ !

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Трябва да има support of Windows 2000 Server. Тва е важно , защото много от останалите антивир. не подържят Server версии.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Телиш ntswitch .

    Стартираш, избираш "go to professional", ребуут - и вече си с профешънъл .... , ,слагай каквото ти душа иска.....(ако това ти е проблема...)

    Като ти потрябва НЕПРЕМЕННО пак да е сървър - по обратния път....




  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе