Резултати от 1 до 2 от общо 2

Забрана на Български и западни сайтове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    31
    #1

    Забрана на Български и западни сайтове

    Здравейте, трябва да забраня почти всички сайтове и съответно пробвах варианта C:\WINDOWS\system32\drivers\etc файл hosts , но трябва да си ги въвеждам всеки по отделно. Дали има възможност от някъде да ги копирам Български и чужди понеже не съм много в час с настройките на различните програми а и създават конфликт с фискалните устройства вързани към комповете като например програмата за родителски контрол. Предварително ви благодаря за помощта.
    Предложиха ми да махна DNS от настройките за интернет-а и в host файла да запиша IP адресите на сайтовете, които искам да се отварят, но това не ми стана ясно. Иначе мрежата си е на автоматично взимане на IP от рутера но ако се налага ще въведа статични за всеки от комповете. Само кажете по прост начин примерно да се отварят само дадени сайтове

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    295
    #2

    Re:Забрана на Български и западни сайтове

    Най-доброто решение е инсталиране на прокси, което позволява такива неща. Squid е такова прокси. Но щом това с DNS-а не ти е станало ясно, май ще ти трябва повечко помощ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Забрана на сайтове ?
    От Anteri във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 05-08-10, 11:19
  2. Забрана на URL
    От gogocuk във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 31-07-08, 08:41
  3. Помощ за теглене от български сайтове от чужбина
    От BANDITO във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 25-07-04, 20:12
  4. Ping забрана ?!?!?!
    От D3BEP във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 10-04-04, 11:19
  5. Забрана...?
    От djigit във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-04, 01:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе