Резултати от 1 до 7 от общо 7

DVR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #1

    DVR

    Здравейте
    имам 8 канален dvr до който имам и интернет достъп.Има и опция да гледам камерите през gsm по точно за андроид 2,2
    Направил съм си регистрация в no-ip.com и съм направил portforward към dvr устройството на портове 80,7777,8888.
    Тези портове се използват от dvr-а за web и сървър.
    Може ли някой да ми помогне да си направя настройките на рутер и dvr-а за да имам отдаличен достъп
    Благодаря Ви предварително

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:DVR

    Ами врътни един телефон на фирмата която ти е монтирала системата и им обясни какво точно искаш. Не виждам смисъл да си усложняваш живота излишно...

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re:DVR

    A и най-добре си вземи статичен IP адрес - не е толкова скъпо Нещата стават много по-лесно.....

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Re:DVR

    Цитат Първоначално публикувано от gstaykov
    Направил съм си регистрация в no-ip.com и съм направил portforward към dvr устройството на портове 80,7777,8888.
    От цялото нещо не ставя ясно кое ти е проблема - дали не можеш да настроиш no-ip.com или андроида? Ако е Андроида предполагам като изтеглиш приложението за андроид слагаш ip-то и съответният порт ако е необходимо и казваш ако има ядове. Относно това с no-ip трябва да го поддържа или dvr или рутера. Ако ти трябва динамичен днс виж с какви опции разполагат устройствата ти.

    Поне си написал че си настроил рутера да пренасчва нужните портове.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #5

    Re:DVR

    Здравейте
    Благодаря Ви за отговорите
    Явно аз не съм се изразил качествено
    Проблема е,че нямам достъп от външна мрежа.Както през телефона така и през компютъра
    Имам инсталиран dvr client но не мога да го настроя да работи.
    Относно no-ip го поддържа и рутера и самия dvr.Незнам защо обаче имам чувството че интернет доставчика ми филтрира всички портове и за това нямам достъп
    Благодаря

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #6

    Re:DVR

    Струва ми се, че доставчика ти на интернет е блокирал необходимите ти портове (7777,8888 - с такива повтарящи цифри и аз да съм ще ги блокирам..).
    Ако можеш използвай други портове (такива които няма как да са затворени например) и на рутера си пренасочи които си си избрал за услугата към необходимите портове на DVR-a... В DVR клиента съответно си задаваш портовете на които слуша рутера ти...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Re:DVR

    Цитат Първоначално публикувано от gstaykov
    Здравейте
    Благодаря Ви за отговорите
    Явно аз не съм се изразил качествено
    Проблема е,че нямам достъп от външна мрежа.Както през телефона така и през компютъра
    Имам инсталиран dvr client но не мога да го настроя да работи.
    Относно no-ip го поддържа и рутера и самия dvr.Незнам защо обаче имам чувството че интернет доставчика ми филтрира всички портове и за това нямам достъп
    Благодаря
    В самия рутер има настройка която пропуска директна връзка, сега не ми се гледа някой от моите рутери, мисля, че беше в секция DMZ. Ако не се оправиш ще ти го напиша стъпка по стъпка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе