Резултати от 1 до 10 от общо 10

OGRANICHENIE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    5
    #1

    OGRANICHENIE

    NAPRAWI LI SME MREZA 23 PC. Sharnal sam si filmite, no kato mi se lepnat 5 choveka i mi zabiva PC-to. S WinXP sam. Moga li da naprawia taka che da dam ogranichenie da se tegli ot men pr. s 1mb i 1 ili 5 da fliazat da tegliat i da si razdeliat tozi 1 mb.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #2

    OGRANICHENIE

    s vgradenite wazmojnosti na XP ne moje.

    no moje da pusnes filmite i all shared po HTTP chrez IIS. no za tova trqbwa Windows Server 2003 ili 2000 Server (ne e nujno da bade na mashinata, s koqtorabotis)



    tam, w IIS, ima ogranichenie kolko KB/s obshto moje da se tegli. az sam probwal tozi wariant, raboti perfectno.



    Drugiq wariant e da se razberete wseki da swalq s do 300k/s primerno s programata TotalCopy.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    OGRANICHENIE

    Ако си sharil NEW примерно пишеш в конзола:

    net share NEW /USER:1

    за примерно 1 да може само да тегли... за да решиш проблема без усложнения...

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    1
    #4

    OGRANICHENIE

    Martine pitaj Njo-Njo on znae[][][]

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #5

    OGRANICHENIE

    1 user pak moje da tegli sas 7-8MB/s.. celta e ogranichenie po throughput ne po broi useri

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    OGRANICHENIE

    Това което му ограничава трафика ще ти натовари компютъра повече отколкото ако го направиш така... (Иначе номера е че с 1 User няма да му забива компютъра). А най-лесния начин което ми хрумна сега е да пусне направо едно FTP с лимитирана скорост и да го ползва вместo sharing. Примерно BulletFTP_Server.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #7

    OGRANICHENIE

    имаше някакви шейпъри за winNT не си ги спомням много много, но имайки предвид че е на TCP/IP ниво не би трябвало да прави проблеми. въпреки че шейпенето на такива скорости хмммм... малко тежко ще бъде

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #8

    OGRANICHENIE

    Решението за Win e Lan Manager : Samba Server - примерно 2.2.0а. Аре сваляй и ще си много благодарен :-)

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    5
    #9

    OGRANICHENIE

    Mersi na vshichki. Zasega ste polzwam net share za da ogranicha na 1 user. (po dobre ot 5 ) )

    Imam oste edin vapros. Kak da sloza parola na sharnatata papka pod winXP. Pod 98 stawa lesno, no pod XP neznam kak.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #10

    OGRANICHENIE

    от Control Panel / Folder Option - изключи simple file sharing.. и ще ти излезат настройките като на Windows 2000, обаче нещата са доста различни с 98, тук се работи с USER LEVEL SHARING...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе