Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Win98se network bug

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    23
    #1

    Win98se network bug

    Имам 2 комп. в мрежа и вси4ко си работи перфектно докато не се вържа в интернет от единия комп.

    Като се вържа на минутата ми се ка4ват няколко вироса(единия от тях е worm32.opaserv).

    Забелязах 4е ако от Sharing->Access Type го сложа на Readonly спират да се ка4ват ама на мен ми трябва Full Access.

    Как да го оправя?

    P.S. с парола за достапа не става виросите си я преска4ат пак.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    88
    #2

    Win98se network bug

    Ами инсталирай си антивирусна програма, какво се чудиш.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #3

    Win98se network bug

    koftito e che postoqnno antivirusnata shte ti mranka che virusa se opitva da se kachina Pc-to ti.Zashto prosto negi zatriesh tiq virusi ot zarazenoto Pc,ili obichash da te tormozqt[:-eyebrows]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #4

    Win98se network bug

    свали един ф-прот и изчисти и двата компа

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    23
    #5

    Win98se network bug

    Значи аз съм с Касперски и постоянно ми "мрънка"...

    Наскоро ми се ка4и вирус и ми изтри хардовете на 2та комп.



    fori - правя го редовно не помага!




  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    102
    #6

    Win98se network bug

    Без да се засягаш, но твойта историйка е направо за вестник "стършел" (вече знам къде ще те цитирам :-)

    Само се чудя защо топика носи това име? Вярно е че и буболечките са от семейство "вредители", но все пак те са далеч по безобидни.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    Win98se network bug

    Да напомням ли, че е добре освен антивирусна програма, да имаш и последните актуални дефиниции за нея ? Освен това си има и специални tools за изчистване на определени особено упорити вируси, с които повечето антивирусни програми не могат да се справят. Просто установи кои са вирусите и се поразрови из интернет, това е...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Win98se network bug

    Хм, ru-boy, ще ме накараш ти да се поразтърся.

    Помня, че имаше една special програмка за вируса LoveLetter преди много време. Също така и за вариантите на KLEZ - вируса. Ако отидеш на http://securityresponse.symantec.com...ools.list.html ще намериш още една камара подобни, а и на други подобни сайтове също не липсват.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #9

    Win98se network bug

    то ако имаше универсален туул ехехе... народа дето бачка като съпорт би бил много щастлив. а да и като източник на подобни програмки бих добавил www.bitdefender.com

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    23
    #10

    Win98se network bug

    Пробжал съм и това ник'во развитие няма.Вироса пак си се качва ако съм на пълен достъп тва е някъв ужасен бъг на виндовс98.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    75
    #11

    Win98se network bug

    Щом не можеш да си инсталираш антивирусна, сложи си пароли на шаровете, но на кирилица.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #12

    Win98se network bug

    Вземи си изтрии от директория Windows, scrsvr.exe и после си почисти регистрите - по-специално ...HKLM\Software\Microsoft\Windows\Current Version\Run, но се огледай и наоколо

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    23
    #13

    Win98se network bug

    Изтрил съм ги от регистрите ,като сложа парола на шаровете те я прескачат и се качват в регистрите и в директорията на виндовса с дата 2013 год.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #14

    Win98se network bug

    Ami kakvo da se pravi to ne moje i bez virusi triabva da gi ima inache stava skuchno az do sega virusi na moqa mashina ne sum imal ne znam kak taka drugite hora se zarazqavat ili za kakvo sa im antivirusni programi, no fact e che nqakoi hora prosto ne znaqat kak da se pazqt ot virusi i za tova im trqabva antivirusna programa !!

    Chudno mi e samo kogato virusite stanat po inteligentni ot antivirusnite programi togava kakvo shte stane s horata deto i poshtata ne mogat da si proverqat bez da si lepnat nqakoi virus...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #15

    Win98se network bug

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Забелязах 4е ако от Sharing->Access Type го сложа на Readonly спират да се ка4ват ама на мен ми трябва Full Access.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Какви са тия глупости които му пишете на човека, все едно не сме написали 1000 страници тема за RORON... К'ви Антивирусни!?



    Мой човек отваряш настройките на мрежата... там има едно Bindings мисля че беше на 98 и изключваш CLient for Microsoft Network за мрежовата карта(или модема) с която се връзваш с Интернет !!!

    Ако не можеш да се оправиш питай пак, че нямам 98 под ръка да ти кажа точно процедурата....

    (и гледай да не си share-иш целия диск!!)



    //BTW: така си го обяснил, че за нищо не става ясно, нито как са вързани PC-tata нито нищо.. оставаш хората да гадаят....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. boot cd-rom win98se
    От dimi във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 07-05-04, 01:08
  2. Win98SE кръпки?
    От user25 във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 23-09-03, 15:17
  3. Умря ли WIN98SE !?
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 10-08-03, 20:18
  4. Win98se ShutDown
    От ivo_pc във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 17-07-02, 13:33
  5. Ima li BG patch za win98se?
    От adios във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 09-04-02, 13:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе