Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

LAN config help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #16

    LAN config help

    WISP imah v predvid che ako iskash da izlezesh prez dva routera bez da slagash 2 realni IP-ta na 2-ria router mojesh prosto da dadesh static route kum router 1 prez router 2 a default GW da ti e router 1...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #17

    LAN config help

    Ммм, то това е друго вече... Пак не те разбирам много де, излизаш през два рутера, ама от една мрежа май. Ако за това става въпрос за това ще ти трябва и статик рут в рутер 1 към рутер 2, щом GW ти е рутер 1. Иначе през рутер 2 само ще влизаш.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #18

    LAN config help

    Da de !!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #19

    LAN config help

    Мдаа, както ти казах Winroute решава порблемите, обаче лапа яко CPU ресурси. Пусни 4-5 човека са DAP да бачкат, и ела да видиш кво стаа с CPU usage.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    1
    #20

    LAN config help

    Здравейте! Аз съм от едно малко градче. Тук при нас няма ISP.

    Имам намерение да доставям НЕТ на хорицата тук, че да жидят какво става по света. Започнал съм да правя проекта, но не съм много навътре в тия работи. Искам да направя LAN мрежа, някой може ли да ми помогне? Пишете ми на мейла, plz...<font face="Lucida Console"></font id="Lucida Console"><font size="2"></font id="size2"><font size="3"></font id="size3"><font color="red"></font id="red">svilendeneff@mail.ru

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. CCProxy config problem
    От diaflin06 във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 09-11-04, 15:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе