Резултати от 1 до 8 от общо 8

Две неща ме притесняват...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #1

    Две неща ме притесняват...

    Първо - нормално ли е входящият и изходящият трафик да са почти идентични като размер, при положение, че не се ъплоадва нещо например ?



    От както пуснах втория интерфейс на модема (Ethernet) и вързах друг компютър, връзката падна на 256к / 64к (България / Чужбина) при нормални 512к / 128к. Нищо чудно засега, ако другото PC седи не седеше включено по 20 мин на ден...

    Също така, няма разлика, дали UTP кабелът ще е вкаран или изкаран...



    Още не съм говорил с Нет ис Сат ако някой го интересува... поне да не давате умни мнения "свържи се с опрератора"



    10х

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Две неща ме притесняват...

    Това с входящият и изходящият трафик не е нормално просто няма логика(освен ако някой тайничко точи нещо от теб)

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #3

    Две неща ме притесняват...

    Пpи кабелните модеми се наблюдава такова нещо in~out .

    А Нет ис Сат :-)))) ( хихихи )

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #4

    Две неща ме притесняват...

    За спада на травика немога да ти кажа каквото и да е било, но аз не уплодвам и трафика ми е send: 375 968 recived: 500 078 (pacets) Между другото аз съм свалял това онова и затова разликата е такава иначе е дори по - малка!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Две неща ме притесняват...





    Абе вие хора на кое му казвате трафик!!!? На IN/OUT пакетите! Това не е трафик.

    Не може ако не уплоадваш трафика да ти е еднакъв. Изходящия е много по-малък. Докато пакетите е нормално да се близки по брой, да ама са различни по дължина!!!!

    На схемата по-горе ми е нормалния трафик, и броя пакети (а аз upload-вам) и пак е голяма разликата.

    -------------------------

    Другото, Aqua - твоя трафик ли си гледаш или този на статистиката на NET IS.. защото ако има някой да тегли от теб (тайно) то той най-вероятно е в локалния сегмент... !? (нали нямаш отворено proxy!?, да те ползват ентусиастите...)

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #6

    Две неща ме притесняват...

    Добре съгласих се, а как да разбера дължината на пакета?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #7

    Две неща ме притесняват...

    Ехо! Това, за което говори Aquadark не е трафик, а скорост! Не ги бъркайте термините.

    Не е нормално да се промени скоростта, освен ако показва стойностите за едното РС само и двете работят едновременно.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #8

    Две неща ме притесняват...

    Значи - главното PC е моето, другото PC седи на 2 метра от него - няма кой да тегли тайно, lol :-)

    Иначе това за пакетите благодаря на DeathKnight, че хвърли яснота върху въпроса ми. Бях останал с впечатление, че получените пакети винаги са драстично повече от изпратените...

    За другото - аз от сайта не НСС така или иначе не мога да гледам трафик, след като активирах пощата (недомислица от тяхна страна, трябва да й обърнат внимание)...



    Най-странното нещо, е че няколко пъти скоростта скочи на 1024k за по 5-10 мин ))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Невъзможни неща
    От kris11 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 18-12-10, 19:21
  2. Разчиствам излишни неща
    От kris11 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 12-08-10, 21:32
  3. Неща за LG KU990i
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 27-08-09, 13:21
  4. Продавам някой неща
    От DEYDOD във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-08, 20:38
  5. Как стават тия неща.
    От Compare във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 01-03-08, 14:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе