Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

hack share help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    11
    #1

    hack share help

    Моят проблем не е точно проблем, а "желание за знание" [:D]. Имам кабелен интернет и съответно съм в локална мрежа с много компютри. Интересува ме как да crack-на пасовете на shre-натите папки. Пробвах много програми, но почти на всички папки ми показва ~ със съобщение, че не може да crack-не паролата.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #2

    hack share help

    абе човек не се занимавай с глупости.. няма смисъл.. само ще кажа.. може да се направи за да не се отказваш ако имаш желание.. но няма да ти кажа как макър че ако си преживял едната версия на Roron ще намериш начин да разбереш как става но по принцип това са глупости

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #3

    hack share help

    Брато в грешния форум задаваш въпроси ако не си видял (явно не си като виждам ще това ти е единственото мнение) тук такива теми се закючват и изтриват!

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #4

    hack share help

    Приятелю, не те съветвам да се занимаваш с това, ако ти е свестен доставчика, просто ще те изхвърли от мрежата като разбере.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    46
    #5

    hack share help

    Mdam moi 4ovek ne se znaimavai s tia gluposti shtoto niakoi den kato se sabudish moji da se okaji 4e dostav4ika ti e reznal kabela,

    viarvai mi nai mnogo mraziat takiva skanove po treseto na mrejata

    taka 4e sarfirai si 24 4asa s kabelnia net i ne pravi gluposti!!!!

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #6

    hack share help

    Не ги слушай,ето ти един линк за нет скенер http://www.gfisoftware.com/lannetscan/index.htm изтегли си го и го инсталирай,трябва да напишеш IP или името на компютира в мрежата,той ще го сканира ,и ще ти даде всичко за този комп,ако е с Win98 само трябва да посочиш шарнатия фолдър и с десен клик да дадеш крак пасворд тва е,за съжаление този нимер не става за компютри с Win2000 и WinXP

    щял да те разбере админа ,щяло друго да стане,хич да не ти пука,най много оня от който точиш да те разбере ама кво от туй

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #7

    hack share help

    mikk на лошо учиш младежта ти .. не е хубу това.. може да се окаже че някой ден ти имаш проблеми със сигурността а тогава ще те питаме тебе

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    11
    #8

    hack share help

    Абе аз не искам да прецаквам на никой компютъра. Само искам да разбера как става. Апък и не знам как ще ме усетят тия от фирмата за нет-а, защото доста хора го правят това и никой не е изгорял, но и да ме усетят.... карай. Малко ще стане така че съм изгорял 65лв. за инсталиране, ама и без това се прее..х с тия хиени, така че.... [8D]

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    hack share help

    Само ще се разочароваш от факта, че си хвърлил много усилия за разбиване на парола на дадена шарната папка, а вътре е пълно само с безинтересни неща, които ги има навсякъде. Например МР3 и друга безполезна информация. А ако намериш нещо по-интересно най-много да изядеш един бой от някого. []

    Не си прави труда по-добре ...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    11
    #10

    hack share help

    Много добре знам, че няма нищо интересно . Както казах просто искам да разбера как става.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #11

    hack share help

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">mikk на лошо учиш младежта ти .. не е хубу това.. може да се окаже че някой ден ти имаш проблеми със сигурността а тогава ще те питаме тебе



    <div align="right">оргинално мнение на Deadmaker</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Мисля че е много по добре да си свали един филм от съседа отколкото да го точи от интернет,пък и има хора на трафик ,човешко е да му дадеш нов филм който той неможе да си свали,друг момент е че тия с Win98 останаха много малко.

    Когато имам проблеми питам тук [] много хора са ми помогнали и на тях съм им искрено благодарен[]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #12

    hack share help

    ba6_mastora, не четеш ти редовно новините на сетком-а... )))

    mikk, освен че тези с 98 са на изчезване - от доста дълго време има пач за него, който не позволява рзбиване на паролите... )

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    11
    #13

    hack share help

    Еми не ги чета аз от 5 дни знам за тоя сайт . И не може да стане така ли?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #14

    hack share help

    Може, ама трябва да е 98 и да не е иснталиран пача.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    11
    #15

    hack share help

    И как

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Share security
    От qni във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 27-10-04, 12:15
  2. share pod WinXP
    От Ivooo във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 13-11-02, 11:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе