Резултати от 1 до 3 от общо 3

Wlan Router-> Range Extender->TV, TV-то не може да се намери в мрежата ,а има интеренет даденият телевизор?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #1

    Wlan Router-> Range Extender->TV, TV-то не може да се намери в мрежата ,а има интеренет даденият телевизор?

    Някой може ли да напише какъв е проблема и евентуално как да го отстраня !
    Става въпрос за WAVLINK AC1200 WLAN ползвам го като Range Extender след като го включа към тока и му направя всички необходими настройки и го потърся чрез телефона да го ползвам като дистанционно в мрежата самият телефон през WAVLINK AC1200 WLAN като е включено не намира Телевизорите в мрежата само тогава когато го изключа.Се появяват.

    Wlan Router - WAVLINK AC1200 - ТВ
    ,търся чрез телефона в мрежата за телевизор но не го намира .
    Wlan Router - ТВ
    ,търся чрез телефона в мрежата за телевизор и той се показва и може да се ръководи самият телевизор с телефона .

    На мен ми се иска ТВ да е на една мрежа с Range Extender и да може да се ръководи с телефона .

    Надявам се че съм написал разбрано ако има нещо за доизясняване пишете чакам всеки ваш отговор с нетърпение

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #2

    Отговор: Wlan Router-> Range Extender->TV, TV-то не може да се намери в мрежата ,а има интеренет даденият телевизор?

    Нещо тук не мога да разбера. Нали принципа на Extender е да работи като удължител , а не като разклонител.А би трябвало през него преноса на данни да пада поне 2 пъти.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #3

    Отговор: Wlan Router-> Range Extender->TV, TV-то не може да се намери в мрежата ,а има интеренет даденият телевизор?

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Нещо тук не мога да разбера. Нали принципа на Extender е да работи като удължител , а не като разклонител.А би трябвало през него преноса на данни да пада поне 2 пъти.
    Не изключвам че може да съм написал малко не разбираемо и да не ме е разбрал някой ,както и в случая @emil vasilev
    ми се струва че не си ме разбрал правилно.

    Не знам кое е неясно не знам как да го обясня по друг начин .

    Проблема е в това че като е включен Extender-а телевизорите явно се закачат за него и не могат да се оправляват от телефона ми.

    Да така е Extender-а работи като удължител не като разклонител ,защо тогава като е включен не ми се виждат телевизорите, или аз нещо не правя както трябва?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Monitor/Router/WiFi Extender - BENQ 21.5"/TP-Link TL-WR1043ND/TP-LinkTL-WA850RE
    От zorvalth във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 24-03-14, 14:15
  2. Някой да може да намери това на БГ ?
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 04-08-05, 22:38
  3. Някой може ли да намери ...
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 27-05-05, 08:17
  4. Някой да може да намери MDK ?
    От DarkRose във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 02-10-02, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе