Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

poroblema e po golqm :[[

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #16

    poroblema e po golqm :[[

    мерси за пояснемието че аз не моа да ми обясня :]]

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #17

    poroblema e po golqm :[[

    E тва този от Битекс не можа ли да ти обясни?

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #18

    poroblema e po golqm :[[

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ми кажете бре хора какво по точно да ви обясня какво не разбрахте

    а пак за тоя от Bitex moga да ви кажа че тои се пробва ама ми каза че е безсилен по вапроса и каза да поразпитам амма ......... пак си е така[xx(]



    <div align="right">оргинално мнение на flood_master</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <font color="blue">//Offtopic

    blaablaaa bllahh

    А бе ти нарочно ли пишеш така, че да ми става смешно или просто не знаеш как е подредбата на фонетиката в Windows или трябва да кажа "Виндовс"???



    //Offtopic</font id="blue">

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #19

    poroblema e po golqm :[[

    ми тоя от bitex не мойа да ми помогне каза да се оправям сам че тои не можеже да ми помогне

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    14
    #20

    poroblema e po golqm :[[

    [/quote]



    <font color="blue">//Offtopic

    blaablaaa bllahh

    А бе ти нарочно ли пишеш така, че да ми става смешно или просто не знаеш как е подредбата на фонетиката в Windows или трябва да кажа "Виндовс"???



    //Offtopic</font id="blue">



    <div align="right">оргинално мнение на Zetle</div id="right">

    [/quote]



    ахахаха несравнимо, мисля си че това изказване е достатачно!Flood_master не за първи път мъчи с проблемите си, и ако си спомняте минялия път, писахме сумати поста за проблема му, а той дори и не се появи пак да поясни за какво точно става дума....няма сми според мен...

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #21

    poroblema e po golqm :[[

    alexandro 10x

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #22

    poroblema e po golqm :[[

    ми как да ви поясня като нередовно сам пред компа имса само бач и ........ мнооо рядко мога да влезна ж нета



    пак и аз не сам на windows a Ha Linux да ти кажа бре !@####!@###!@

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #23

    poroblema e po golqm :[[

    И като си на линукс тогава защо не можеш да решиш такъв проблем, след като си на линукс се очаква да си малко по напреднал от ледената епоха и поне да си се научил да пишеш като хората а не да тозмозиш другите да се опитват да научат твоя двупотопен език.

    ПС: и CS си джиткаш под линукс мда това е добре..... макар да има CS за лин ако не греша ама не вярвам точно ти да си един от тези които играят cs под лин.

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #24

    poroblema e po golqm :[[

    ми чожек жзех си го от един маняк по точно тои ми го направи и аз си играя тои ми обясняжа 4е е сменил некжи фаилже и стана ::}}}]]]]]]

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #25

    poroblema e po golqm :[[

    Виждал съм Half Life под wine на Linux, но предполагам не е портнат клиента, а само сървъра на CS.

    Предполагам може и CS да тръгне със wine, ама не виждам смисъл да се мъчи с този Линукс при положение, че не може да съчини едно правилно граматически и фактологически изречение на родния си български език [:D]

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #26

    poroblema e po golqm :[[

    //Offtopic

    Темата е весела

    Отивам до Бургас да разбера к'во става[:D]

    Само между другото нещата с тия кабели телевизий и кабелни модеми в Бургас са пълна каша - приятел ми се оплаква наскоро

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #27

    poroblema e po golqm :[[

    Към форума:

    [:D] Защо ли ми се струва, че някой се "гъбарка"?

    Към питащия:

    1.Ако наистина си на 18год. дали не би могъл да се изразяваш на по-нормален език?

    2.Би ли формулирал смислен въпрос ако искаш да получиш смислен отговор?

    3.И ако все пак си решил да се ебаваш с форума помисли: стига ли ти пишката до гъзо?

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #28

    poroblema e po golqm :[[

    еми човек свкнал сам от мирцата и просто навик не че нарочно апак мрежата вече е готова проблема е бил в едната карта можела да бачка само на win 95

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Golqm problem s install na Black Mirror
    От TOTOGADA във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 04-10-04, 14:03
  2. Mnoo golqm problem
    От Brat4eda във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 19-12-03, 12:47
  3. MALUK GOLQM PROBLEM
    От F-15E във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 24-09-02, 11:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе