Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Nelegalen wireless i-net

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    85
    #1

    Nelegalen wireless i-net

    Nemoge li da si vzema edna wireless Lan karta i kato razbera IP adresa na susednata do men firma (koiato e vurzana taka) da se conectna nelegalno. Mai oshte she triabva da im vidia i gatewaya i dns servera. Stava li taka, ili si ima i ARP tablica v koiato e zapisan MAC adresa na Lan kartata, i kakvo moga da napravia po vuprosa

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #2

    Nelegalen wireless i-net

    Можеш да си платиш като поп и да си вземеш легален нет... Едва ли ще се намери някой, който да ти отговори на въпросите!!!Аман от гяволи...!!!

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #3

    Nelegalen wireless i-net

    Аз съм на същото мнение.. хвани си плати.. wireless-а не е толкова скъп няма да имаш проблеми

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    85
    #4

    Nelegalen wireless i-net

    ama vie mai ste ot bransha, zatova se dokachate taka. Prosto pouchvam vuprosa a i tozi forum e za vuprosi ot vsiakakvo estestvo (dori i s piratski celi )

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #5

    Nelegalen wireless i-net

    Вирелеса има и 64/128 бит криптиране, зависи как си го е настроил доставчика, не ти е достатъчно да имаш само адресите. Сигурно не е невъзможно, да не кажем, лесно е да се хакне вирелес, обаче ти гарантирам, че до 3 дена са те хванали и пак си на сухо

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #6

    Nelegalen wireless i-net

    Става, но не е лесно. Първо имаш MAC-филтър, после криптиране, после IP и т.н. Може да има и фиксирана ARP-таблица в рутера. Ако го направиш при мен, ще те усетя още първия ден...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    156
    #7

    Nelegalen wireless i-net

    Ami az bih ti pomognal, no trqbva da si platish 2-3 pove4e otkolkoto da se vyrze6 kym dostav4ika.

    Ako te ustrojva, call me.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #8

    Nelegalen wireless i-net

    stefankos, тук рядко се отговаря на теми за пиратски въпроси (вж. многобройните теми за смяна на MAC адреси...)... Така че ... бачкай и плащай!!!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    85
    #9

    Nelegalen wireless i-net

    Dobre, de mislia che moga da se sparavia s IP adresa, MAC adresa na cartata lesno she go promeniea (ima mai dosta takiva programki), ostava tova kriptirane. Po princip znam kakvo e kriptirane (zasekretqwane-razburkvane na inf) no to kak me burka. Az ne zablugdavam li ISP kato si smenia IP i MAC, puk toi da mi kriptira kolkoto iska.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    156
    #10

    Nelegalen wireless i-net

    abe pi4, zabluzdawash samo sebe si,

    a pyk i sym siguren, 4e i bez kriptirane nqma da se sprawish, da ne govorim ako e kriptirano.



    da ne govorim 4e spored pisaniqtata ti si li4i 4e i gram ponqtie si nqmash ot mrezi i razni takiwa,

    taka4e ti damam 24 chasa da te hwanat i da ti teglqt edin boj

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #11

    Nelegalen wireless i-net

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Dobre, de mislia che moga da se sparavia s IP adresa, MAC adresa na cartata lesno she go promeniea (ima mai dosta takiva programki), ostava tova kriptirane. Po princip znam kakvo e kriptirane (zasekretqwane-razburkvane na inf) no to kak me burka. Az ne zablugdavam li ISP kato si smenia IP i MAC, puk toi da mi kriptira kolkoto iska.



    <div align="right">оргинално мнение на stefankos</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    IP-адреса - добре, ще го откраднеш от редовен клиент (защото свободните обикновено са блокирани), МАС-а ще го смениш, ама трябва да е само във време, когато другият не ползва. Доставчикът веднага ще се усъмни като види активност, когато обикновено няма такава и ще те сканира и снифне - и хоп още много параметри, които не отговарят (няма да ги коментирам[}]) - изловен си.

    Ами ако е скрито SSID-то? А и за криптирането трябва да знаеш ключа... Изобщо, я не се занимавай с глупости, за да си нямаш неприятности!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    46
    #12

    Nelegalen wireless i-net

    a az moga li da vkaram igla v optikata deto minava pod bloka i da teglq s 1 GB ? a ... az znam IP-ta i dns-i kolkoto 6te6 ;-) gateway-a 6te go nalu4kam.... a arp-to 6te go hach-na ! :P buahahahahahahahahaahhah



    <font color="orange">Gadget Edit: Надявам се да спреш да ръсиш глупости и безмислени постове </font id="orange">

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #13

    Nelegalen wireless i-net

    можеш ама трябва да е стъклена иглата [:D]

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    75
    #14

    Nelegalen wireless i-net

    Ей... ама от как всички влязоха в бизнеса и почнаха да се правят на праведни - Не на крадените акаунти! Електрически стол за всеки дръзнал да попита за нещо нелегално! Не на пиратския софт! Не на пиратските MP3!

    Що се правите на толко задръстени бре хора. Човека може с научна цел да пита. По добре се напънете да измислите начин за хакването на мрежите си и след това да решите как да ги опазите. Лесно е да кажеш, че MAC-филтъра, WEP-криптирането са непреодолими. Ами ако са?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #15

    Nelegalen wireless i-net

    Ако един доставчик не е в състояние да си защити линиите, значи заслужава да бъде окраден. Ако е в състояние да се защити качествено, много малко хора ще могат да го счупят. И такива постинги хм... полезни са.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 V1.0 и wireless keyboard 6000 v2.0
    От chorlav във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-14, 11:33
  2. Продавам Belkin Wireless G Router plus wireless usb adapter
    От gamani във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-10, 14:53
  3. Wireless Lan
    От -c0mm- във форум Мрежи
    Отговори: 15
    Последно: 28-02-04, 18:03
  4. kak moje da kazvate kade ima nelegalen soft
    От Mr.Meth във форум Коментирай новина
    Отговори: 28
    Последно: 30-03-02, 00:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе