Резултати от 1 до 5 от общо 5

СПЕШНО ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ LINKSYS WET11 VER.1.0/1.1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #1

    СПЕШНО ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ LINKSYS WET11 VER.1.0/1.1

    ПИША СПЕШНО КЪМ ВСИЧКИ КОИТО БИХА МОГЛИ ДА ПОМОГНАТ ОКАЗА СЕ ЧЕ СЕ КОРЕННИ ПРОМЕНИТЕ НАСТЪПИЛИ В ЛИНКСИС С ХАРДУЕРА ОТ КАКТО ГИ КУПИХА ЦИСКО,И ТОВА ДОВЕДЕ ДО НЯКАКВА МИНИМАЛНА НЕСЪВМЕСТИМОСТ С НА СТАРИ И НОВИ У-ВА,ЗАТОВА ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ LINKSYS WET 11 VER.1.0 или V.1.1 защото ми се повреди дори и последното резервно,а фирмата доставчик има само новата версия която не работи с моите АП-та,акло някой знае от каде и как мога да закупя такова ус-во нека ми пише,тук в форума или ако има някакъв заместник,на това у-во съвместимо със старите версии на LINKSYS WAP54G.

    [8)][B)][:O]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #2

    СПЕШНО ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ LINKSYS WET11 VER.1.0/1.1

    Единствения проблем, който съм установил при WET11 v.2 e доста по-слабата мощност (тука явно Cisco са се намесили по неприятен начин), тоест изобщо не става за по-далечни връзки. Даже ми се струва (още нямам толкова продължителни впечатления), че новите устройства са доста по-стабилни - изобщо не забиват. А пък със Linksys-ски AP се връзват направо със затворени очи.

    Обаче! Ако си спрял SSID Broadcast-a на АР-то и firmware-а на бриджа ти е 2.05, забрави да се вържат! BUG - това е.

    Изтегли си новия firmware 2.07 и си готов.

    Ако ти е слаб сигнала обаче, търси друг вариант...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #3

    СПЕШНО ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ LINKSYS WET11 VER.1.0/1.1

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Единствения проблем, който съм установил при WET11 v.2 e доста по-слабата мощност (тука явно Cisco са се намесили по неприятен начин), тоест изобщо не става за по-далечни връзки. Даже ми се струва (още нямам толкова продължителни впечатления), че новите устройства са доста по-стабилни - изобщо не забиват. А пък със Linksys-ски AP се връзват направо със затворени очи.

    Обаче! Ако си спрял SSID Broadcast-a на АР-то и firmware-а на бриджа ти е 2.05, забрави да се вържат! BUG - това е.

    Изтегли си новия firmware 2.07 и си готов.

    Ако ти е слаб сигнала обаче, търси друг вариант...



    <div align="right">Originally posted by WISP*-*04/02/2004*:* 14:22:38</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    AMi siganala ne e slab, ap e na 84 mw,s 16 Db ANtena s wet 11 ver 1.1 Kalifornia antena quality 40, 11/5,5 MB,a s nowata wersiq nikoi nqma ..zasto taka!? Nqkakwi drugi idei!?Ockawam predlojeniq,wie s kakwi kraini u-wa rabotite,ili za wap54G,kakow da wyrja oswen towa wet11!Za wet54 absurd!!!




  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #4

    СПЕШНО ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ LINKSYS WET11 VER.1.0/1.1

    Ами, май точно това е проблема - при качество 40% на старото устройство, си имал сила на сигнала някъде 40-50%, нищо чудно и да не може да се върже новото от слаб сигнал. Все пак провери и другото, което ти писах.

    Между другото, аз също търся заместител на стария WET11 за по-далечните ми връзки... знам някои, но ги няма у нас.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #5

    СПЕШНО ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ LINKSYS WET11 VER.1.0/1.1

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами, май точно това е проблема - при качество 40% на старото устройство, си имал сила на сигнала някъде 40-50%, нищо чудно и да не може да се върже новото от слаб сигнал. Все пак провери и другото, което ти писах.

    Между другото, аз също търся заместител на стария WET11 за по-далечните ми връзки... знам някои, но ги няма у нас.



    <div align="right">Originally posted by WISP*-*05/02/2004*:* 10:30:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Сега сме взели за проба едно у-во от една фирма което по технически дaнни е 200 mW, PCMCIA (PCI)което изисква едно РС с (вслучая съм взел DELL OptiPlex G1)но засега имаме проблем с настройките и конфига му,NL2511CD Pluss EXT2, Long Range,по характеристика можело да държи на повече от 20 км,с Калифорния стабилно 5 МБ,но на мен не ми трябва повече от 1-2 МБ,стабилно!

    Ако има резултат ще пиша допълнитлно в форума....очкавам коментар ако имаш опит вече с състото у-во или с подобно!

    НО търся WET11 VER.1.0/1.1 SPESNO!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. търся да закупя N2U400-A REV 1.0
    От lop_88 във форум Купува
    Отговори: 10
    Последно: 04-03-12, 20:39
  2. Търся да закупя IDE RAID контролер
    От Eddie във форум Продава
    Отговори: 10
    Последно: 15-03-08, 17:43
  3. Търся да закупя гръморазрядници!
    От Nsitnov във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 05-08-06, 09:46
  4. Ge Force 2 търся да закупя
    От neron_ във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-05, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе