Резултати от 1 до 6 от общо 6

Wireless network

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    96
    #1

    Wireless network

    Здравейте,искам да Ви поразпитам малко за wirelless мрежит помеже сам бос(без чорапи на тази тема!

    Интересува ме какви компоненти са ми нужни(карти,антени и т.н.) ако искам да изградя една такава мрежа от 3 пц-та?

    Имали някаква възможност да се направи нещо като централизирана антена(да речем на която да има фаилов сървър) и др.-те 2 пц-та да да теглят от нея т.е нещо подобно:



    Какви видове антени има и долу-горе какъв е обхвата по права линия?

    Благодаря предварително![:I]

    [:I]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #2

    Wireless network

    Хм, хм, много общо ти е зададен въпроса... Принципно става, но дай повече начална информация - разстояния, пряка видимост, в София ли си или другаде...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    96
    #3

    Wireless network

    Ами не съм от София от провинцията съм от Търговище.Има пряка видимост а най-голямото растояние е някаде 7-9км не мога да пряценя точно на око.Интересуваше ме каква екипировка ми трябва като безжични карти (като марки и видове) , външните антените какви требва да са или най-общо казано както за да вържеш 3 пц-та с жична мрежа ти трябва кабел,хъб/сюич,лан карти ,какво ти е необходимо да вържеш 3 пц-та само,че с wireless връзка.

    Дано този път съм обяснил като хората конкретно благодаря ви предварително!

    Поздрави!

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #4

    Wireless network

    Специално аз заедно с Слеро сме обяснявали неведнъж как се правят тези неща, може би ще намериш за полезно да потърсиш из архива темите за безжичните устройства.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Wireless network

    Без да се обиждаш, погледни това [8D] Въпросът ти в никакъв случай не е глупав, но Deadmaker е прав - потърси и тогава питай... написаното остава, това е разликата между форума и IRC-канала (нищо че ние напоследък тук май повече си говорим за какво ли не).



    Ето ти една от последните теми, в която става дума за изграждане на малка wireless-мрежа.




  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    96
    #6

    Wireless network

    10х мн.! Аз преди да поустна по-разгледах това оново но явно не съм намерил това което ми е интересувало но Ви благодаря на всички се пак,че се отзовахте!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 09-04-13, 16:23
  2. Продавам D-link Wireless G Network Adapter DWL-G510
    От rockboy във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-07, 00:58
  3. Wireless network storage ?
    От bucho във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 12-06-06, 09:58
  4. Как да се вържа към Lagera - wireless network
    От prt във форум Технологии
    Отговори: 7
    Последно: 15-02-06, 18:26
  5. Wireless Network - 2 лаптопа
    От Kayso във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 07-01-05, 13:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе