Резултати от 1 до 5 от общо 5

ограничение на скорост на LAN

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #1

    ограничение на скорост на LAN

    Някой знае ли програма, която мога да инсталирам на дадена работна станция и да огранича връзката и на 1 Мбит например към сървъра. Той работи с Windows NT 4.0 и става въпрос за счетоводната програма WorkFlow. Идеята е да се провери предварително как ще работи компютър, вързан към сървъра през VPN на 1 Мбит скорост...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    ограничение на скорост на LAN

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Някой знае ли програма, която мога да инсталирам на дадена работна станция и да огранича връзката и на 1 Мбит например към сървъра. Той работи с Windows NT 4.0 и става въпрос за счетоводната програма WorkFlow. Идеята е да се провери предварително как ще работи компютър, вързан към сървъра през VPN на 1 Мбит скорост...



    <div align="right">Originally posted by zdravko*-*19/02/2004*:* 12:22:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Bandwidth Controller

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #3

    ограничение на скорост на LAN

    Уф, RAID, на вичко отгоре станцията е с windows 98 :-( и таз програмка не рачи да рабти...

    Или имаш предвид на сървъра да е сложи?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    ограничение на скорост на LAN

    Та на сървера де! Ама що да не работи с 98 не знам - аз като бях с 98 май я имах инсталирана. Е, може да е била предишна версия...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #5

    ограничение на скорост на LAN

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Та на сървера де! Ама що да не работи с 98 не знам - аз като бях с 98 май я имах инсталирана. Е, може да е била предишна версия...



    <div align="right">Originally posted by Raid*-*19/02/2004*:* 18:41:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да, пробвах, на 98 не работи - казва 2000 или ХР. Та в тази връзка ме е страх да го сложа на сървъра, щото той е с NT 4.0

    Освен да сложа на някой свободен компютър ХР+програмката, да го сложа за работна станция и няколко дена така да си работят...гадно, доста работа ми се отваря :-(



    10х, Raid, все пак помогна!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 15-01-09, 15:33
  2. Отговори: 1
    Последно: 15-04-08, 13:52
  3. Рутер с ограничение на ъплоад?
    От marinddelchev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-11-06, 01:55
  4. Ограничение на и-нет
    От Tai-Pan във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 09-12-03, 15:05
  5. Ограничение за определени IP-та
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 03-07-03, 12:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе