Резултати от 1 до 4 от общо 4

Лили Иванова

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #1

    Лили Иванова

    Търся Дискографията на Лили Иванова.По възможност торент.Търсил съм в нета но..пълен крах или не се отварят линковете или не се свалят песните до края
    10xx предварително!!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Лили Иванова

    просто всички seeders са умрели от старост

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #3

    Re: Лили Иванова



    ем така цяла колекцийка едва ли ще намериш... търси в фрии.бол.бг, в дата каквото намериш в търсачките... ако не си ги купи жената събира пари за някоя друга пл. операция

    бтв, нещо на майтап се почва ама Лили Иванова за мен е най-великата! Не че я слушам, но просто имам такова мнение... скоро пя на една приятелка на наще на рожденния ден и бяха останали много очаровани, от фигура и живот, който кипял от нея :coolsmiley:

  5. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #4

    Re: Лили Иванова

    народа е казал че никога не е късно да станеш за резил, а баба ви Лили се орезили според мен, нищо че е най-великата...

    btw: любопитен факт е че Л.И. е нещо като гуру, духовен водач, тартор или както щете го разбирайте на педерастите (гейовете, хомосексуалистите, обратните) в България

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко песни на Лили Иванова
    От IBANEZ_ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-05, 17:20
  2. Отговори: 61
    Последно: 04-04-02, 22:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе