Резултати от 1 до 8 от общо 8

Филма Babel 2006

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    Филма Babel 2006

    Става въпрос за тоя филм http://www.imdb.com/title/tt0449467/

    Просто нямам думи да искажа каква трагедия е тоя филм. Не мога да си спомня от кога не съм гледал такава простотия и толкова скапан филм. Не мога да разбера как може да се харчат пари за такава глупост и даже оскар да спечели, а пък да не говорим в колко категории беше номиниран. За другите награди няма да говоря. Това за мене беше 2 часа загубено време. Оценката ми е -10 и Ви препоръчвам да не го гледате. Просто е ужасен. Как въобще Брад Пит се е съгласил да играе в него. Че и Кейт Бланшет на всичкото отгоре. Абе просто не ми се говори

  2.  
     
  3. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #2

    Re: Филма Babel 2006

    Не съм съвсем съгласен - гледах го и според мен напълно си струва. Просто е доста по-различен от традиционните гледни точки, за героизма и тнт. на определени среди. Играта на Брат Пит определено е на ниво.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #3

    Re: Филма Babel 2006

    Цитат Първоначално публикувано от YG
    Не съм съвсем съгласен - гледах го и според мен напълно си струва. Просто е доста по-различен от традиционните гледни точки, за героизма и тнт. на определени среди. Играта на Брат Пит определено е на ниво.
    Да постарали са се да не използват холивудските модели за героизъм и разчувстване на аудиторията. Поради, което няма как да се разреват тия дето реваха на Титаник и Лео.

  5. Лиглата
    Guest
    #4

    Re: Филма Babel 2006

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    Става въпрос за тоя филм http://www.imdb.com/title/tt0449467/

    Просто нямам думи да искажа каква трагедия е тоя филм. Не мога да си спомня от кога не съм гледал такава простотия и толкова скапан филм. Не мога да разбера как може да се харчат пари за такава глупост и даже оскар да спечели, а пък да не говорим в колко категории беше номиниран. За другите награди няма да говоря. Това за мене беше 2 часа загубено време. Оценката ми е -10 и Ви препоръчвам да не го гледате. Просто е ужасен. Как въобще Брад Пит се е съгласил да играе в него. Че и Кейт Бланшет на всичкото отгоре. Абе просто не ми се говори
    Много повърхностен анализ.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #5

    Re: Филма Babel 2006

    филма наистина се развива мудно... но като цяло има няколко готини идеи вплетени в него... определено не е толквоа силен колкото 21 грама, но си заслужава да се гледа най-макото зараи различната гледна точка. брад пит удивително добре се вписва... чак се изненадах

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #6

    Re: Филма Babel 2006

    Цитат Първоначално публикувано от Лиглата
    Много повърхностен анализ.
    Не съм критик за да правя анализи на филмите. Просто изказвам лично мнение относно филм който съм гледал и то е много отрицателно. Аз лично не видях нищо героично във филма но иначе играта на Брад Пит наистина е добра

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Филма Babel 2006

    опитах се.. наистина се опитах, но не издържах!

    който и да участва във филма, каквито и изключително "важни" житейски истини да ми чоплят, аз просто категорично отказвам да пожертвам 2 часа от живота си за диалози а'ла "мексикански сериал". имам си достатъчно МОИ житейски ситуации, с които да се справям, че да гледам 5 минути диалог "готов ли си да говорим?" (20-секундна пауза), "не знам" (30-секундна пауза), "когато си готов ми кажи" (30-секундно драматично отваряне на тенеке кола), "добре" (замислено камерата се спира на лицето на брад пит - още 30 секунди "спечелени" за филма)

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #8

    Re: Филма Babel 2006

    ееее как да не те почерпи човек бе

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за филма "Planet Earth 2006"
    От npocmak във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 09-01-11, 15:39
  2. Търся два филма
    От Malone във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 04-02-08, 11:10
  3. Кой е Филма ... (ЛЕСНА Междинка)
    От z0r0 във форум Логически задачи
    Отговори: 20
    Последно: 16-02-07, 22:32
  4. 2 ДВД филма на 1 диск
    От dimi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 20-05-05, 11:14
  5. Търся филма ...
    От Vankata12 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 22-10-03, 05:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе