Резултати от 1 до 6 от общо 6

WD HD Media Player

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #1

    WD HD Media Player

    Здравейте,

    Вчера реших да си вържа мултимедийния хард диск ( http://pmepme.wordpress.com/2009/09/29/hdd-captiva/ ) с HDMI кабел към ТВ-то, за да гледам филмчета с по високо качество и чак тогава установих, че джаджата ми не може да възпроизведе филмите с високо качество и по конкретно тези дето завършват на .MKV. За това днеска ходих до JarComputers и си взех WD HD Media Player ( http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=539032 ) , като този плеър няма вътрешна памет и реших да ползвам тази на стария плеър. По този начин филмите с високо качество тръгнаха, но на накои не им тръгваше звука, други бяха и без звук и картината ужасно много засичаше.... Някой има ли представа на какво се дължи това и как мога да отстраня този проблем...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #2

    Re:WD HD Media Player

    Купил си грешния плеър. Трябва ти WD HD LIVE! http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=537959
    Плеърът, който си взел е старият модел, с по-стар процесор, без DTS decoder за звука, без Лан и т.н. Ако можеш го върни и си вземи новия, с него няма да имаш описаните от теб проблеми.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #3

    Re:WD HD Media Player

    Още днеска ще ида да го сменя с другия модел и ще пиша какъв е резултата и дали всичко е ОК с картината и звука.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #4

    Re:WD HD Media Player

    Да ви споделя, че след като взех новия плеър всичко се оправи, вече нямам проблеми нито със звука, нито с картината, всичко е на 6 Даже прди малко му ръчнах един интернет кабел и гледах и клипчета от youtube.com, само имам малко проблеми с шернатите файлове от лаптопа, че ми иска някаква User и Pass и не са тези за Windowsa, а аз други не съм въвеждал....

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    6
    #5

    Re:WD HD Media Player

    и аз имам wd media player, и му подменях няколко пъти firmware-a с най-новия, но от 2 седмици отново не иска да прочете звука на всички .mkv файлове.
    Все пак, се надявам, че трябва да има някакво решение на този проблем, без да се конвертират файловте, или без да се подменя media player-a?

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    6
    #6

    Re:WD HD Media Player

    Моля за помощ още веднъж:
    листа с неработещия звук на .mkv-та само набъбва. Не мога да открия по-нов firmware, а не ми се купува нов медиа плеър.
    Все пак, ако няма разрешение, без да конвертирам файловете, може би ще се наложи, но ако има, моля споделете го!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  2. windows media player
    От lamerko_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 24-12-03, 01:37
  3. MEDIA PLAYER-SUB
    От Ivoo във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-03, 22:28
  4. media player 9
    От medunski във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 04-01-03, 01:51
  5. Windows Media Player
    От X-RAY във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-02, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе