Резултати от 1 до 6 от общо 6

Търся филм

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #1

    Търся филм

    "Aliens" - 1986г. със Сигърни Уийвър. Мисля, че е на Джеймс Камерън. Гледал съм го някога на VHS, под заглавието "Пришълците".

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Търся филм

    arena... zamunda... dvd-r, divx, hdtv...

    всичко си има

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    48
    #3

    Re:Търся филм

    Цитат Първоначално публикувано от Niakoi
    "Aliens" - 1986г. със Сигърни Уийвър. Мисля, че е на Джеймс Камерън. Гледал съм го някога на VHS, под заглавието "Пришълците".
    Това ми е любимия филм. Особено ALIENS IV - струва си да се гледат. Дано да пуснат и ALIENS V.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #4

    Re:Търся филм

    Сега, да попитам за друг, който си спомням, че беше много интересен, но не знам нито заглавие, нито година, нито артисти - мнооого стар филм. Сюжета в общи линии е следният: млад мъж (на около 25) е твлечен пред къщата си сутринта рано от няколко човека с черен бус, докато изхвърля боклука. Откаран е в някаква гора, където "чичко паричко" плаща за обучението на частна армия от наемници, а нашия човек и още няколко други случайни мъже са поредната групичка "учебни мишени" - пускат ги в гората с малко преднина и започват да ги ловуват. Но, в случая попаднаха на неправилния (за тях) човек.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Търся филм

    това описание прилича на зверски експлоатирания разказ на Робърт Шекли "Седмата жертва"

    по него (не точно, но по идеята) има както и разкази от други автори, така и няколко филма. точно за горичка и т.н. не помня, но спокойно можеш да гледаш "Бягащият мъж" (Running Man) с бате Арни Шварца, но като нищо може да имаш предвид и "Десетата жертва" (La decima vittima) с Марчело Мастрояни.

    дано съм бил полезен

    P.S. ееех, Шекли, Шекли, и ти си замина преди време, и фантастиката съвсем отиде у ряката с фентъзитата на кило и напомпаните хоръри а'ла Стивън Кинг (1 идея за разказ в 2 тома по 1000 страници...)

  7. GMA
    GMA е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #6

    Re:Търся филм

    Филмът,мисля,че се казва "Смъртоносна плячка".Имам го на VHS

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся филм
    От taralion във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 22-12-11, 19:56
  2. Търся филм
    От Pjoter във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 23-02-11, 18:20
  3. търся филм
    От zil154 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 08-01-10, 20:45
  4. Търся филм
    От ogimag във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 09-11-03, 23:34
  5. Търся филм
    От nikolin във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 24-05-03, 17:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе