Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 44 от общо 44
Like Tree6Одобрявам

Търся стар филм по описание

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    1
    #31

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Търся един филм.Започва с концерт, някакви гигантски мравки отвличат певицата и група младежи тръгват да я търсят из гора(мисля, че беше дъждовна). Имаше гигантски насекоми.Спомням си как една богомолка изяде главата на друга.Във филма се споменава "това е началото на края" Моля те да ми помогнеш

  2.  
     
  3. Novice Аватара на Sonya
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    1
    #32

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Търся един италиански филм, за съжаление не мога да си спомня заглавието му. Ето в резюме сюжетът му:
    Млада пианистка пристига в Италия, за да се яви на конкурс. Една нощ тя се разхожда из града, но е нападната от трима младежи, които й счупват ръцете. На помощ й се притича един мъж, който я взима при себе си, докато се възстанови здравословно. Между тях пламват чувства, но любовта им е невъзможна, тъй като мъжът е обречен — болен е от бъбречна недостатъчност. Във филма имаше интересни разсъждения за смисъла на живота...
    Благодаря ви предварително, ако ми помогнете...
    Този пост е редактиран от Sonya; 10-04-15 в 11:40.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    2
    #33

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Здравейте приятели.
    Търся филм,който гледах преди години.
    Помня,че филма се разказваше за един актьор.
    Една жена постоянно му пишеше писма.
    Помня,че той преспа с тази жена без да знае,че тя му пише писма.
    После се скараха нещо ,и той я изхвърли от дома си.
    След това тя не го оставяше на мира преби приятелката му, и уби адвоката му.
    Накрая на филма помня ,че се появи приятеля на тая жена ,и започна да се кара с нея.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    1
    #34

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Здравейте, търся един филм от 90-те на който не помня името, защото съм го гледал преди около 20 години .. Става дума за един млад мъж, който е болен от рядка болест на кожата и не може да се показва на дневна светлина.. Караше мотор и носеше кожен костюм да го предпазва .. Историята му беше свързана с жена в която той се влюби ... повече не си спомням .. ако някой се сети ще съм благодарен ...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от David Art Виж публикацията
    Здравейте, търся един филм от 90-те на който не помня името, защото съм го гледал преди около 20 години .. Става дума за един млад мъж, който е болен от рядка болест на кожата и не може да се показва на дневна светлина.. Караше мотор и носеше кожен костюм да го предпазва .. Историята му беше свързана с жена в която той се влюби ... повече не си спомням .. ако някой се сети ще съм благодарен ...
    The dark side of the sun .. намерих го !
    fXOrange одобрява това.

  6. Junior Member Аватара на stefan55
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    36
    #35

    Отговор: Търся стар филм по описание

    От доста време търся един филм, но не мога да го намеря. Мисля,че се казва Тайната, разказва се за Голямата тайна на Вселената, някой знае ли откъде мога да го намеря?

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #36

    Отговор: Търся стар филм по описание

    за тази псевдо-наука ли става въпрос?

    The Secret (Video 2006) - IMDb

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    20
    #37

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Цитат Първоначално публикувано от b_ignatov Виж публикацията
    От няколко дни съм се запалил да си намеря всички стари филми от моето детство.Става въпрос за 90те години и филмите които гледахме на видео касети.Намерих доста от тях но за един така и така ненамерих нищо.По мой спомен филма се казваше "Кентавър 4".....но това казваше дубльора на български.Където и да търся с това заглавие неизлиза нищо и затова ще направя едно кратко описание.Та значи филма помня че почваше как един чичка сънува как срещу него тръгва някой и той се опитва да го застреля с една пушка тип "помпа".В същото време обаче пушката засича и докато той презареди този някой го наръгва с нож и той се буди.После в филма това му се случваше не на сън но тогава презареждаше навреме и убиваше човека.Също така помня че действието се развиваше в един затвор в който караха някъкви бъгита самоделки и имаше един,който гълташе някъкви радиочасти и по натам сглоби някъква бомба.След това затворниците помня че избягаха от затвора с въпросните бъгита и така......Дано някой се сети за заглавието на филма....ще съм му много благодарен
    Ехее...минаха 6 години и този филм още не го намирам. Ще съм благодарен ако някой помогне.
    Благодаря предварително.

    Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #38

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Опитвам се да се сетя за името на един филм....помня много добре сюжетът и може би главният актьор беше Мартин Шийн. Филмът мисля, че е от ранните 90.

    Та той е някакъв много успешен и богат бизнесмен с разбито семейство. Изстинали са с жена му, разхайтеният му, разглезен и презадоволен син се шляе и троши пари по мадами и заведения. Сеща се той за добрите стари врмена с първата им къща в краен квартал. Първите $100, които спечелили и докарал вкъщи. Семейното огнище и т.н. И заявява на адвокатът му да продава компанията и сутринта чекът да го чака на бюрото. Прибира се и казва, че бизнеса не вървял напоследък и ще трябва да се откажат от къщата, от колите, от голфа, от благотворителните вечери и т.н. Намира старата им къща и се местят там. Не успява да накара жена му и синът му да се хванат на работа и започва пак от нулата. Разнася пици с колело, чупи си кракът и т.н......

    Та, как се казваше този филм?

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    2
    #39

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Здравейте! Търся един филм, военнен, американски. Започваше с гробище на американски войници, сцена с наредени кръстове. Говореше главния герой, вече стар, за спомените си за Втората световна война. Другото нещо което помня е че свърши по същия начин, пак се пренесе сюжета в реално време - дадаха го(главния герой) стар с семейството си, стоящ и плачещ до някой от кръстовете.


    Благодаря, за вниманието. Ще се радвам ако успея да го прегледам отново

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #40

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Цитат Първоначално публикувано от alwabg Виж публикацията
    Здравейте! Търся един филм, военнен, американски. Започваше с гробище на американски войници, сцена с наредени кръстове. Говореше главния герой, вече стар, за спомените си за Втората световна война. Другото нещо което помня е че свърши по същия начин, пак се пренесе сюжета в реално време - дадаха го(главния герой) стар с семейството си, стоящ и плачещ до някой от кръстовете.


    Благодаря, за вниманието. Ще се радвам ако успея да го прегледам отново
    Може би е "Спасяването на редник Райън".

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #41

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Точно той е.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    2
    #42

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Може би е "Спасяването на редник Райън".
    Много благодаря. Съмнявах се че някой ще се сети по оскъдното описание, но ето чак двама отговориха Благодаря отново.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    20
    #43

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Аз пък не по описание... Нито пък стар. Има един много як филм Bajo el mismo techo от 2019 се казва с актьори от Новите съседи. Търся го някъде макар и с английски субтитри да го гледам. Никъде го няма, а е убийствена комедия. Помощ?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #44

    Отговор: Търся стар филм по описание

    Колега, не търсиш, не търсиш.... Чувал си за торент тракери - иди и си го свали от арена и си му се радвай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. търся филм по описание
    От маккена във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 22
    Последно: 27-09-18, 11:29
  2. Тарся Филм мнооооого стар
    От DoHKuXoT във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 02-05-15, 15:55
  3. Търся един стар руски филм
    От LZ4VQ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 05-03-07, 08:05
  4. Търся един стар филм - Profumo di donna (намерих го)
    От Karata във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 22-01-07, 19:01
  5. търся един стар БГ филм
    От nely във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 03-01-07, 19:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе