Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By FearMe

Хубав полу-български филм!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Хубав полу-български филм!

    трудно ми е да повярвам, но е истина - големи актьори са снимали хубав, високобюджетен филм в България, който не е пълна помия, а точно обратното!!!!

    става въпрос за "Stonehearst Asylum", в който играe Кейт Бекинсейл (!!!), Бен Кингсли и Майкъл Кейн!

    няма да пиша спойлъри, няма да го хваля повече (нито критикувам), просто драскам тук няколкото реда на пълно изумление, последвало съмненията ми, породени от 1-2 познати мутри на български актьори, цанени за статисти

    ето такива филми да снимат в България, а не бълвочи като "Непобедимите N" (в инвалидни колички)
    martosblack одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #2

    Отговор: Хубав полу-български филм!

    Automata също е сниман в България, ако Бандерас може да се класира в същия ранг като актьор. НДК-то се появява в кадър, даже Любо Нейков участва и то не само като статист, има дори една реплика на английски! Надписите на края съдържат 99% български имена. Сега колко филма "не е помия, а точно обратното" е вече друг въпрос...

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Хубав полу-български филм!

    да, Бандерас е дори още по-голяма звезда, но за съжаление "Аутомата" е далеч от определението "добър филм"

    идеята е хубава, но всичко спира дотам, защото филмът върви мудно и без никакво напрежение, героите са плоски, без никаква история и не убеждават

    България се превърна малко или много в достъпен декор, но за съжаление само дотам

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #4

    Отговор: Хубав полу-български филм!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    трудно ми е да повярвам, но е истина - големи актьори са снимали хубав, високобюджетен филм в България, който не е пълна помия, а точно обратното!!!!

    става въпрос за "Stonehearst Asylum", в който играe Кейт Бекинсейл (!!!), Бен Кингсли и Майкъл Кейн!

    няма да пиша спойлъри, няма да го хваля повече (нито критикувам), просто драскам тук няколкото реда на пълно изумление, последвало съмненията ми, породени от 1-2 познати мутри на български актьори, цанени за статисти

    ето такива филми да снимат в България, а не бълвочи като "Непобедимите N" (в инвалидни колички)
    Наистина стойностен филм!

  6. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #5

    Отговор: Хубав полу-български филм!

    Пише ли или кажат ли "по произведението на ... ", демек сценарият да не е писан от холивудски сульо с идеята да се правят пари от него, голям е шансът филмът да е рядко срещано добър.
    Доста хора разбраха, че има нещо българско в него едва на надписите накрая.
    Ама защо така продуцентите ги е страх да сложат български актьор за цвят в някоя главна роля. Поне на мен, не са ми кой знае колко известни актьорите от главните роли във филма. Нашите щяха да се навият за доста по малко пари

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Отговор: Хубав полу-български филм!

    Кейт Бекинсейл е избрана за най-секси актриса за 2012 или 2013 (точно след последния Underworld), a двамата мъже са някъде в долния сегмент на клас А актьорите, на всичкото отгоре към края на кариерата си, нямали късмета да ги кастнат за някой абсолютен хит, че да получат шут нагоре

    (за разлика от тон бездарни свирки и свирчовци, участвали примерно в Хари Потър, Здрач и прочее тийнейджърски ч*кии)

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #7

    Отговор: Хубав полу-български филм!

    ее ,Майкъл Кейн или Бен Кингсли ако не са ти известни .. Кейт също има добри филми в общи линии не се снима в бози

  10. Junior Member Аватара на vasettoo
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Видин
    Мнения
    123
    #8

    Отговор: Хубав полу-български филм!

    Аз също съм очарован от екипа - български - на филма. Дори в котелното се мярна Малин Кръстев и се зачудих, какво прави там, но после ми се изясни всичко. Важното е, че не е съсипан сценария по книгата, защото примери за противното има бол. Има някаква смътна надежда за съвременното българско кино все пак...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Полу работещо дъно?!
    От glowndark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 16-11-09, 17:38
  2. български филм "Следите остават"
    От slavi4842 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 06-06-09, 20:58
  3. Търся един български филм.
    От mirot във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 10-02-08, 18:28
  4. Как се казваше един стар български филм?
    От Cko във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-07, 22:36
  5. Името на български филм?
    От vassiljp във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 25-05-06, 09:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе