Резултати от 1 до 10 от общо 10
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By Rakeem
  • 1 Post By Trimon

Торент тракери за музика

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #1

    Торент тракери за музика

    Темата е ясна, да си нахраним душата безплатно.
    Почвам с този, като доста богат и без изисквания.
    https://w41.torlook.info/
    Pat одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #2

    Отговор: Торент тракери за музика

    Горният го свалиха, кой намазал-намазал.
    Ето друг, отново без изисквания и музика с високо качество.
    https://rargb.to/music/

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    45
    #3

    Отговор: Торент тракери за музика

    https://rutracker.org/forum/index.php
    С регистрация, изключително богато съдържание и формати.
    lazarus18 одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #4

    Отговор: Торент тракери за музика

    двама от най-големите ъплоудъри са българи, откровено се качват мп3 , конвертирани на флак и т.н. По-добре си слушайте спотифай , отколкото да теглите от рутракера. Преди две години качиха албум на топ група две-три седмици преди дебюта и изумиха доста хора, на въпросите ъплоудъра отговори , че член на групата му бил личен приятел и му пратил сд-то, месец преди дебюта на албума. Сещайте се за какво иде реч ......Пълно е със хоум мейд релийзи от грамофонни плочи съчетани с големи хвалби , теглил съм от любопитство и съм сравнявал с оригинални сд - чисти боклуци. Има голям архив , намират се редки неща, но качеството не винаги е като обявеното. Става за сд-р и да се слуша в колата.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    45
    #5

    Отговор: Торент тракери за музика

    Много обичам такива изказвания на ангро. Почти на всеки релийз има лог на рипа или презаписа ако го разбираш и те устройва теглиш, но вие по-добре карайте на спотифай.

  7. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    985
    #6

    Question Отговор: Торент тракери за музика

    DSD-тата от LP, няма какво да ги коментираме...
    За hi-res неща има една програмка Spek. Която, показва дали файла е действително с висока резолюция (hi-res).
    За сваляне на мганети без регистрация от тук. или тук (има не са само музика).

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #7

    Отговор: Торент тракери за музика

    Цитат Първоначално публикувано от Trimon Виж публикацията
    Много обичам такива изказвания на ангро. Почти на всеки релийз има лог на рипа или презаписа ако го разбираш и те устройва теглиш, но вие по-добре карайте на спотифай.
    Много мразя някой , който не познава лично някого да дава мнение за него. Освен , че съм теглил музика и сравнявал, съм чел и коментарите в техния форум. Да има разкрити такива рипове през логове , че са ментета, чети , писано е. За мен няма нужда да гледам лога , като чуя звука и ми е ясно за какво иде реч. Не съм от златните уши , но мога да различа домашна компресия от оригинално сд.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    45
    #8

    Отговор: Торент тракери за музика

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Много мразя някой , който не познава лично някого да дава мнение за него. Освен , че съм теглил музика и сравнявал, съм чел и коментарите в техния форум. Да има разкрити такива рипове през логове , че са ментета, чети , писано е. За мен няма нужда да гледам лога , като чуя звука и ми е ясно за какво иде реч. Не съм от златните уши , но мога да различа домашна компресия от оригинално сд.
    Пак си прегледах поста и не виждам да съм изказал мнение лично за вас. Обикновено не си го позволявам, изказал съм само несъгласие с мнението което звучи така категорично и като последна инстанция.
    Лично аз от там съм свалял само неща с достатъчно добър звук, нека всеки прецени за себе си. Съжалявам,ако съм ви обидил с нещо,

  11. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #9

    Отговор: Торент тракери за музика

    аз карам на цд от базара че колата не чете друго освен оригинални , но иначе фопну софта.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #10

    Отговор: Торент тракери за музика

    Цитат Първоначално публикувано от Trimon Виж публикацията
    Пак си прегледах поста и не виждам да съм изказал мнение лично за вас. Обикновено не си го позволявам, изказал съм само несъгласие с мнението което звучи така категорично и като последна инстанция.
    Лично аз от там съм свалял само неща с достатъчно добър звук, нека всеки прецени за себе си. Съжалявам,ако съм ви обидил с нещо,
    миналия месец изхвърлих на боклука 10-15 шпиндела с по 50 сдр, и подарих около 10 шпиндела на приятели /сака толкова събра/, това е моя скромен опит от рутракера, мисля , че ми позволява да дам крайно и компетентно мнение, ако искаш дай ми тел на лс съобщение да ти пратя снимка на част от колекцията ми от само оригинални сд. С тракерите приключих щом си купих кола с мултимедия и ютуб и спотифай и каквото се сетиш ми върви на стрийм, даже колата ми няма сд плеър. Теглил съм по няколко релийза на един и същ албум, за да съм сигурен , че няма нищо общо с оригинално сд. Иначе , да има някои фабрично окепазени албуми / timebomb - UDO, Black Sabbath - Born Again,Helloween - The Time Of The Oath и други такива/, наистина някои сд си имат оригинално преебан звуков мастеринг.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Торент сайтове
    От Pat във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 02-07-19, 00:11
  2. Размяна на покани за чужди елитни тракери
    От NoPanic във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 14-10-06, 07:20
  3. Торент клъц
    От Smurfa във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-06, 23:23
  4. описване на IP та в торент клиент
    От mikk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 28-10-05, 17:17
  5. Направа на торент.
    От fiorino във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 12-05-05, 09:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе