Резултати от 1 до 6 от общо 6

AC3 ЗВУК !!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    74
    #1

    AC3 ЗВУК !!

    Та значи искам да ми кажете кои филтър използвате за гледане на филми със такъв звук ! Ама искам някои кодек които е тестван сас 5 тонколони и сте убедени че има 5 канала ! не просто ПРОЛОДЖИК АУДИО ! Аз слагам един " DivX Pro 5.02 Corporate Edition Dolby AC3.Retail " обаче взе да прави проблеми със картината на по скоро направените филми ( млади майстори можи би ) направо почва да си влачи филма ).Като го махна слагам един друг които е " ac3filter_0_63b.exe " обаче " G_SPOT_2.1 " все не е доволен

    Искам да кажаче има филми които са направени със

    " ac3 (0x2000) "Dolby Laboratories " и за този вид аудио имам проблемите си ! Ако вкюча кабелите за Dolby Digital - НЯМА ЦЕНТЪР [!] иначе друките канали са супер, ако пусна ресиъвара на Dolby Prologic - няма проблеми щото си вади аудиото от двата канала ! ( абе направо незнам ) казвайте кво да правя искам си центъра ! [:D]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    13
    #2

    AC3 ЗВУК !!

    С кой плеар гледаш филмите?Ако исползваш Windows Media Player си пусни SRS ефектите,направи бластера да е на 5+1 и ако филма е AC3 формат нямаш проблеми.Ако случаино нещо не стане не си направил настроиките на бластера както трябва.Креатив имат много готина опция.Може да преработва музиката,така че центъра да свири постоянно(дори на мп3)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #3

    AC3 ЗВУК !!



    пробвай с по-новата версия:



    http://ac3filter.sourceforge.net/



    [V]

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #4

    AC3 ЗВУК !!

    сложи си версия 0.70b на АC3 filter-a от адреса, който смарти ти е дал.Предните версии имаха много бъгове и дърпаха много ресурси от процесора.

    Другият ми съвет е да си сложиш DivX 5.1.1 beta 1 или 2. Поддържат вече и Xvid кодека, а и имат много по-малко харчене да ресурси от 5.1 версията.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    74
    #5

    AC3 ЗВУК !!

    Благодаря ви за съветите, оправих аудиото имам си веч

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    74
    #6

    AC3 ЗВУК !!

    ....имам си вече 5 канала ! пуснах ги сас ac3filter_0_7 обаче ми се яви проблем които не мога да разбера от къде е ?? на Томб Райдер ДВД Рипа които го има във ЕВРО.НЕТ .. има на места яко насичане на звука и картината !! махах слагах Дивхиксове и АЦ3 та ама не става нещо !! имате ли такива проблеми със тоя филм ??? ....а това между другото ми се случи и на още един които не беше със АЦ3 звук !! Честно ви казвам вече незнам какво става, от години гледам ДИВх ама такова Чудо не е било !! ))

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Звук 5.1
    От staf4o във форум Аудиотехника
    Отговори: 14
    Последно: 03-01-12, 17:38
  2. Звук
    От brols във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 01-04-09, 22:12
  3. Звук
    От kris11 във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 24-03-09, 14:55
  4. Звук
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 31-10-07, 10:09
  5. звук в avi
    От Hicko във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 26-11-04, 00:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе