Резултати от 1 до 6 от общо 6

Zoran Vaddis vs. MTK

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #1

    Zoran Vaddis vs. MTK

    Заслужава ли си покупката на плеъра Elite PV390X(ZoranVaddis) или някой друг с MTK?Моля кажете предимства на единия и другия чип.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re: Zoran Vaddis vs. MTK

    MTK.

    Но най-добре просто попрочети темите тук за DVD - има МНОГО изписано

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #3

    Re: Zoran Vaddis vs. MTK

    Еми точно защото изчетох всичко написано за PV390X(точно това написах в търсачката)се оказа,че няма нищо конкретно написано.Въпроса беше с какво MTK превъзхожда Zorran Vaddis чипа-разчитам на хора които са направили пълни тестове,а не информация от интернет и бла бла....

    Факти,достойнства,тестови сравнения,софтуерен ъпдейт.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #4

    Re: Zoran Vaddis vs. MTK

    @dindo
    MTK дава възможност за сравнително лесно препрограмиране - по мои впечатления, сравнително малко производители пускат бързо, ако въбще пуснат, нови firmware-и /това на български не знам как се превежда/ с оправени недостатъци - за повечето уреди това го правят ентусиасти. Обикновено производителите предпочитат да направят `нов` продукт :knuppel2:

    Колкото до качество на образа - виждал съм доста player-и с мисля общо 4 различни марки чипове - не установявам съществена разлика, която да отдам на чипа!
    Обаче за мен и аудио колони, които приятелчета определят като малко под средното, звучат достатъчно добре, а и Форд-овете ги смятам за коли...

  6. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #5

    Re: Zoran Vaddis vs. MTK

    Двата чипа са горе долу с еднакви възможности, пълните им възможности си ги знаят само производителите. От гледна точка на ъпдейтите просто са смешни всякакви сравнения, Zoran просто не пускат такива, докато при MTK могат да се ползват и чужди ъпдейти, а и доста да се пипа във фирмуера.
    Платформата с МТК е много по-гъвкава, ако си харесал pv390x само заради дизайна то си напът да извършиш голяма глупост купувайки си го!

    Поздрави!

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #6

    Re: Zoran Vaddis vs. MTK

    Ок благодаря на всички взели отношение по темата.Вече купих pv390x

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Субтитри на кирилица - чип Zoran ?
    От ccc във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 20-12-10, 10:34
  2. elite Pv 4000 usb zoran или МТЕ
    От ktkiro във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 23-01-08, 21:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе