Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем: LG LH-T255 забива на DIVX филми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #1

    Проблем: LG LH-T255 забива на DIVX филми

    Преди няколко дни плеъра (LG LH-T255) ми почна да прави проблем при възпроизвеждане на DIVX филми. От време на време "заспива" - все едно съм натиснал пауза, и единствено бутони Stop и Eject действат. След като извадя диска и го пусна наново увисва на друго място. Понякога успява да изкара цял диск без да го направи нито веднъж. Това се случва с всички divx филми, които имам, и не се случва с нито един от dvd дисковете ми. На какво би могъл да се дължи проблема? И как да го отстраня, ако не е нещо много специално?
    Имам подозрения, че е някакво замърсяване - бях оставил плеъра около 3-4 месеца с диск в него без да го ползвам и, когато го включих за пръв път, не искаше да изкара диска. После пък не разпознаваше дисковете на няколко пъти и се оправи...докато не се появи настоящия проблем 3 седмици по-късно.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Проблем: LG LH-T255 забива на DIVX филми

    Ама DIVX-овете на обикновени CD-та ли са записвани или на ДВД. щото може да си е тръгнал лазера

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #3

    Re: Проблем: LG LH-T255 забива на DIVX филми

    На обикновени CD-та са. Пробвах с няколко различни марки носители и при всички е едно и също - понякога се възпроизвежда без проблем, понякога пауза още в първите секунди.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: Проблем: LG LH-T255 забива на DIVX филми

    Може би му трябва известно време, за да се настрои към "работно" ежедневие и да му се пораздвижи механиката.
    Но не е изключено и да му е замърсен лазера. Това, че си "забравил" диск вътре, не е плашещо - напротив - мисля, че по-добре, защото (чисто практически) е предпазвал лещата от напрашяване. И все пак, как си оставил плейъра? Беше ли покрит с нещо или около него се е щъкало на воля, вдигайки се завидно количество прах?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с дом. кино LG модел LH-T255
    От petarkolev във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 23-09-13, 09:49
  2. DVD Pioneer мнения става ли за divx филми
    От skalata6290 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 22
    Последно: 07-11-07, 18:44
  3. DivX player LG DV-8631V и проблеми с някои филми
    От skylark във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 14-12-04, 11:19
  4. Програма за Repair на повредени DIVX филми-Каква?
    От g_velev във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 13-03-04, 12:36
  5. Philips DVD737 и DivX филми - HELP!!!
    От mitakinen във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 22-10-03, 21:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе