Резултати от 1 до 6 от общо 6

DViCO или DUNE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    13
    #1

    DViCO или DUNE

    Здравейте,дойде време и аз да си заприходя някакъв мултимедиен плеър.Загледал съм тези двата:DViCO HD M-6500A и Dune-(http://translate.google.bg/translate...3DbjE%26sa%3DG).За Dune разбрах,че ще го пуснат и тук до 1-2месеца,но незнам още на каква цена ще бъде.Въпроса е кой е по-добрия плеър?
    Дали още сега да си взема еднин Тvix или да изчакам да излезе Дюн-а........,а хич не ми се чака вече!
    Очаквам вашите мнения и препоръки!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    13
    #2

    Re: DViCO или DUNE

    никой ли няма впечатления за този DUNE?
    със какво е по-добър или по-лош от DViCO( като изключим оптичното устройство)?

  4. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3

    Re: DViCO или DUNE

    Цитат Първоначално публикувано от dikata70
    никой ли няма впечатления за този DUNE?
    със какво е по-добър или по-лош от DViCO( като изключим оптичното устройство)?
    От няколко месеца гледам DVICO в един приятел. След като огледах на живо и "пукаканката" вече реших да си купя Dvix, за това ще взема отношение.
    Спроред мен няма никаква разлика освен оптиката, но в случая не разбирам тя за какво ще ти бъде ? Връзваш млежата през рутера или купуваш 1 външен хард диск и забравяш думата "блурей"...

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #4

    Re: DViCO или DUNE

    Как да има някой впечатления като никой не го е виждал?
    Честно казано очаквам цената му да е над 1000 лева, което е много според мен за такъв тип плеър.
    Аз лично възприемам тези плеъри като междинна стъпка до навлизането на Блу-рей с MKV възможности. В момента вече един Блу-рей плеър струва около 200-300$ в САЩ. Всеки един от тях би могъл за нула време да подкара MKV и субтитри само с леки пипания на софтуера. Засега Сони държат нещата, но след 2-3 години един плеър ще струва макс 200 лева и ще плейва всяко mkv от нета. Тогава тоя плеър за 1200-1300 лева ще стане напълно излишен. Затова смятам, че е по-разумно да се вземе нещо по-евтино /200, 400, 900 лева/ докато това време дойде.

    Ако искаш почети тук едно задълбочено ревю от човека, който е може би най-наясно със всички HD плеъри на пазара.
    http://www.mpcclub.com/modules/Revie...i_bd_prime.pdf

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    1
    #5

    Re: DViCO или DUNE

    ето тук има ревю на dune според мен не е нещо кой знае какво
    http://www.hdsoir.com/2008/12/dune-hd-prime-test.html
    аз лично бих избрал tvix-a

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    13
    #6

    Re: DViCO или DUNE

    Благодаря на всички опитали се да помогнат в избора ми.Решението е взето,днес си поръчах един ТВИКС М-6500А
    С нетърпение чакам утре да пристигне и да го разцъкам :

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DViCo TVIX Xroid A1-БЪДЕЩЕТО НА МЕДИЙНИТЕ ПЛЕЪРИ!!!
    От gallardo83 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 28-08-11, 23:27
  2. Продавам нов DViCO TViX M-6600N
    От enator във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 10-11-09, 14:13
  3. мултимедиен плеър DVICO TViX HDMI M-6500A
    От enator във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-09, 17:49
  4. 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!
    От soon във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 204
    Последно: 27-01-09, 13:46
  5. DUNE II
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 26-10-01, 08:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе