Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 178

Media Player - ASUS (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    26
    #16

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Явно са му пооправили фърмуера след първите лоши отзиви. Интересува ме живо 1: подържа ли добре DVD менютата, 2: чете ли VOB фаилове и TS folderi. 3.О има ли възможност за безжична връзка или да чакам следващия модел HDP-r3 за целта. 4 на фирма 1.13 пише че подържа вече Bluray ISOта...някой пробвал ли е до каква степен...само филма ,субтитрите ли или и менютата. 5. Има ли проблеми с шерването в Win 7. 6. Освен това възможно ли е свързването на 2.5 HDD esata дискове(захранването там идва от допълнителен USB кабел. Всички въпроси заради колебанието ми между Асуса и новия Уестерн лайв-дано някой собственик на устройството отговори на любопитния в мен

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #17

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Асуса има само едно усб и няма Wi-fi .Все пак това е HD плеър и силната му страна не е във възпроизвеждане на двд и SD материал , но и с тях няма проблеми . Но всичките му проблеми могат да се решат с един бъдещ ъпдейт на софтуера стига да не го спрат от поддръжка след като излезе новия модел .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    26
    #18

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Всъщност доколкото видях са две просто едното е по лаптопски комбинирано с есата.Но за мен остават въпросите към настоящия момент,посочени по горе...Уестърна го чакам година за пълно дивиди възпроизвеждане няма и няма и да има верояно..а пуканката ми няма ъпдейти но всичко си е ок,кеф ти кеф ти ,само блурей исота няма още. Освен това уестерна то първо поколение доколкото видях има възможност за чужд фирм който пуска мрежа.Дали и асуса имат такъв алтирнативен софт

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    11
    #19

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    това чудо на техниката чете ли блурей от харда...имам предвид менюта,субтитри, изобщо както си трябва..

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #20

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Чете , но засега без менюта .При нов фирм може и да стане !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    32
    #21

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Здравейте.
    Имам Асус-а, но не мога да се оправя със субтитрите на HD филмите.Свалям HD филм и към него си има субтитри .srt но не тръгват.Четох някъде, че трябва да са .sup.
    Помагайте, че снощи гледах два филма без субс

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    401
    #22

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Какъв формат са филмите които се опитваш да гледаш и не се визуализират титрите - .mkv, .ts, .m2ts или някакъв друг?
    Субтитрите със същото име като видео файла ли са?
    Кой фирмуеър е качен на плеъра?

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    223
    #23

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    И аз си закупих това плеърче по коледа. Изглежда интересно, но е много бъгливо. Най-много ме дразни факта, че един път загаси ли се с дистанционното, повече не може да се пусне, освен ако не му дръпнеш щепсела от тока. Качих му най-новия фърмуер 1.17 и видях че има добавено UPnP streaming, но нещо много насичаше в сравнение с другия режим. Ще чакаме нов фърмууер от Асус, дано го постегнат малко.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #24

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Новия модел на Асус HDP-R3 вече се появи на пазара в Германия на цена 150-160 евро , някак ми се струва висока тази цена , но при по-масово предлагане може и да падне !

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    8
    #25

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Ето тук намерих добър тест на ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player:

    http://www.tweaktown.com/reviews/291...iew/index.html

    Има и филмче

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    223
    #26

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Някой пробвал ли е последния фърмуер за Асуса? Тези дни видях че версия 1.18 е излязла, дано да са оправили някои от по-досадните бъгове.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    83
    #27

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    има и 1.21 - темата много замря всичко вече ли му е ок на асуса

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    83
    #28

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Днес понеже не повярвах на писаното по горе отидох и си го купих. Сложих му новия софт- плеара ме впечатли всичко което му пуснах върви перфектно субтитрите сьщо са изпипани без забележки; картината и звука са перфектни .Плеиването от домашната мрежа се получи веднага с уин.хр и плеива всицко перфектно - какво му трябва повече на човек

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #29

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    Здравейте!
    Този апарат от доста време ме вълнува и спора беше между R1 и R3.
    Тъй като цената беше решаващ фактор се спрях на R1.
    Доста се поизпотих докато намеря firmware-то, от тия азиатски сайтове теглеше със 5-15кб, но накрая се сборих.!
    За съжаление още от първия филм се сбълсках с проблеми - Up it the air реализа - 4,37Gb не върви - постоянно се прецаква и връща в началото.
    Мисля че е от самият филм защото на 2ят филм немаше проблеми.
    Още не съм пробвал с Blueray iso файлове, но тегля междузвездни войни и ще напиша мнението си след като ги изгледам.
    Имам Windows 7 32bit и така и не успях да се свържа с компютъра през безжичният рутер. В някои ревюта четох че и др хора са имали подобен проблем.
    XP-то си е железна машина, няма грешка там в това отношение, но към момента 7-цята постоянно иска пароли и потр имена а аз нямам пароли а потребителското ми име е на кирилица
    Имах и др проблем - докато гледах снимки през външен хард-500Gb плейъра замръзва и прецаква - и само щепсела и контакта решават въпроса.
    Това е което мога да кажа за сега.
    Общо взето съм доволен.
    Ако някой е имал подобни затруднения и ги е решеил моля да сподели!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    83
    #30

    Re:ASUS O!Play HDP-R1 1080p HD Media Player

    С кои фирм си защото с наи новия тези проблеми които си описал ги няма при мен http://support.asus.com/download/dow...Language=en-us ето линг и трябва да се сложи пал версията и наи добре с уин.хр.Машинката е супер аз съм много доволен.Ако някои може да каже как се е получила дом.мрежа с уин.7 нека драсне един ред.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 08:33
  2. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 19:58
  3. Media Player - DIVA (всички модели)
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2807
    Последно: 07-12-20, 21:35
  4. Media Player - Apacer (всички модели)
    От RoliS във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 199
    Последно: 08-05-18, 18:50
  5. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе