Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 114

Media Player AC Ryan PlayOn!HD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #91

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Не гледай какво пише в описанието. Вътре в торента са всички клипове от този сайт.
    2. Dolby/hd_dolby_truehd_channel_check_lossless.m2ts 188.29 MB

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #92

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Значи ъплоудъра е за

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #93

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Според няколко поста в западни ( капиталистически ) форуми , ХД2 и ХД мини 2 пускат ДТС-ХД МА .

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    160
    #94

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Здравеите, пуснах фирмуери с добавени линкове в интернет менюто на PlayRSS и Metafeeds за Playon!HD1, Playon!HD2, Playon!DVR-HD версии r7317. Приятни забавления.
    http://playrss.litoff.info

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #95

    Въпрос относно A.C. Ryan Playon!HD ACR-PV73100P+

    Здравейте!

    Мисля, да си вземам такъв плеър, ще му ложа 2TB HDD, ще го вкарам в мрежа с един настолен компютър с рутер. Плеъра ще вижда ли хард диска на компютъра и ще може ли от него да тегли файлове? Също компютъра ще вижда ли плеъра със същата цел - трансфер на файлове?

    Също имам още един въпрос. Има ли начин да се свърже хем ТВ-то, хем монитора на компютъра, да се гледа филм на ТВто през HDMI и по същото време да се цъка на компютъра? (като изключим опцията ТВ-то да стане 2ри десктоп, да се влачи филма на него и така).

    Поздрави!

  7. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #96

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Можеш да прочетеш как стават нещата от този линк https://forum.setcombg.com/index.php/topic,48507.0.html .Diva е копие на Playon

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #97

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Цитат Първоначално публикувано от thehyena
    Здравейте!
    Мисля, да си вземам такъв плеър, ще му ложа 2TB HDD, ще го вкарам в мрежа с един настолен компютър с рутер. Плеъра ще вижда ли хард диска на компютъра и ще може ли от него да тегли файлове? Също компютъра ще вижда ли плеъра със същата цел - трансфер на файлове?
    Също имам още един въпрос. Има ли начин да се свърже хем ТВ-то, хем монитора на компютъра, да се гледа филм на ТВто през HDMI и по същото време да се цъка на компютъра? (като изключим опцията ТВ-то да стане 2ри десктоп, да се влачи филма на него и така).
    Поздрави!
    Мисля че ако имаш желание послушай колегата ceco7 и почети в темата за Media Player DIVA Full HD двете машинки наистина са идентични като темата за Diva-та е по-богата.

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7
    Можеш да прочетеш как стават нещата от този линк https://forum.setcombg.com/index.php/topic,48507.0.html .Diva е копие на Playon
    А иначе относно виждането на двете устройства - става и в двата случая, как като прочетеш темата ще разбереш:-)
    А относно гледане на монитор - телевизор едновременно не ти разбирам точно въпроса, но по принцип на плеъра можеш да вържеш едновременно TV през HDMI и TV през VIDEO OUT като ще виждаш едно и също (все пак плеъра не е компютър да разделяш сплитваш-десктопа на 2 като на единия гледаш а на другия цъкаш по менютата). Плеъра има и WEB интерфейс и там може да цъкаш разни неща докато гледаш филм на телевизора например. Разбира се 2-рото TV може да бъде и монитор ако той има съответните входове.
    А това са изходите на плеъра от задната страна на устройството от които да си направиш някакви изводи:
    [img width=800 height=274]http://www.topdigital.bg/images/products/2009/11/1258965578_original.jpg[/img]

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #98

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Здравейте! Искам да ви попитам нещо. Купих си 73100P+ и му сложих 2TB HDD. Защо, когато свържа плеъра през USB кабела с компютъра, не го виждам този хард диск? Пише, че драйверите са инсталирани и работи нормално, но реално не го виждам като устройство. Много ще съм благодарен, ако някой може да ми помогне.

    Извинете за спама в другата тема.

    МОД: Включи ли опцията NAS в сетъпа ? С кой фърм си и ако не си сложил последния 7317, то си изтегли модифицирания 7317 на @litoff от темата за Дива -> 2-ри пост. Тегленето изисква регистрация в сайта на @litoff.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #99

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Ако диска е форматиран като ext2 от плеъра Windows не разпознава файловата система. Трябва ти ext2 driver for Windows.

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #100

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Това го оправих, мерси много! В момента имам друг проблем - шернал съм 2 дяла от Хард диска на компютъра ми и когато искам да ги браузна през плеъра ми иска username/password. Идея какъв тряба да е?

    МОД: Предполагам си с Win7. Трябва да си създадеш парола за админ акаунта и да си разрешиш шеринга. Най-лесно става с този рег файл. Прочети 1-ви пост от темата за Дива, даже не е лошо и цялата тема и ще си наясно с плеъра - както ти беше казано те са еднакви с изключение на буутлоудъра им и последствията от това за фърмовете.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1332526200[/time]_________________________________________________

    Окей, ще я прочета, само ако обичаш оправи линка към рег файла (позна, с Уиндоус 7 съм).

    МОД: За линковете е дадено визуално указание в края на 1-ви пост.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    160
    #101

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Mod3 Firmware за всички плеари на A.C.Ryan PlayonHD
    http://playrss.litoff.info

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    7
    #102

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Ползвам плеъра от две години и не съм имал грижи, ъпдейтнал съм го до последния бета фърмуеър.
    Искам да споделя следния проблем: след връзване с av receiver - harman kardon през hdmi ми изрязва първите две-три секунди от аудио файловете /песните/ и се сещате колко дразнещо е това. И то не само от първата песен от фолдъра, а всяка една започваща песен.
    Досега плеъра беше вързан със стар усилвател чрез чинч и такъв проблем не е имало. Очевидно става въпрос за лош синхрон през hdmi. Пробвах различни аудио настройки на плеъра и ресивъра, но проблема остава.

    Някой има ли подобни грижи и решение ????

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #103

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Много е вероятно проблема да е в ресийвъра. Опитай с друг HDMI източник и виж дали е пак така.

  17. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    7
    #104

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Пробвах - с лаптоп през hdmi няма такъв проблем.

  18. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #105

    Re:Media Player AC Ryan PlayOn!HD

    Проблема май се оказа във фърмовете. Аналогичен казус възникна по едно време и при Дивата - аналога на ПлейОн. Мисля, че стигнахме до заключението, че при някои версии го има, а при други не. Не мога да си спомня всички, които бяха без лагване, но този пост може да те ориентира.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player Playon!HD Mini2 ACR-PV73800
    От todo1 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 59
    Последно: 24-01-13, 17:13
  2. Продавам мултимедиен плейър A.C Ryan PlayOn HD.
    От alphabeta във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-12, 14:36
  3. Отговори: 5
    Последно: 13-06-12, 18:04
  4. Продавам AC Ryan Playon!HD2 2TB
    От ivanmarinov във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 15-05-11, 19:37
  5. Media Player AC Ryan FLUXX
    От hglr123 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-11, 10:30

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе