Резултати от 1 до 3 от общо 3

Online Radio-Popcorn hour A-110

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #1

    Online Radio-Popcorn hour A-110

    Здравейте,
    имам 1 въпрос(знам,че е писано и има голяма тема за това,но просто неможах да я открия)
    та въпроса е следния:как да си добавя 1 радио(www.vibesradio.org) в пуканката?
    Отново се извинявам,че пускам нова тема,и благодаря предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #2

    Re:Online Radio-Popcorn hour A-110

    Здравейте отново,
    намерих темата,но ми трябва малко помощ-как точно става номера с добавянето и как да го направя да бъде html?http://forum.setcom.bg/index.php/topic,37294.280.html


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #3

    Re:Online Radio-Popcorn hour A-110

    Благодаря за "помоща"да кажа,че успях да се справя с пускането на on-line радиото което исках да добавя , и да споделя как е станало,ако някой го интересува!НЕ СТАНА по описания начин във форума,пробвах 20 пъти,свалих файла,направих го на HTML,качих го на флашка,но пуканката така и не можа да плейне нищо.След много нерви ровене в Гугъл и тн.реших да пробвам да сложа флаша на PLAYSTATION 3...и разбира се отново не можах да пусна така желаното радио за това реших да вляза през браузара на конзолата и да си го пусна от там,но конзолата ми даде,че сваля файла на флаша-отново го сложих на пуканката и най-после УСПЯХХХ!!!

    та извода е,че файла е PLS(каквото и да значи това)и няма нужда от каквото и директория да се копи/пейст и тн.-просто 1 файл VIBES.PLS-ENTER и си в ИГРАТА!
    Ако някой има желание да слуша въпросното радио нека каже и ще изпратя фаила

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Popcorn Hour A-200
    От kirretto във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 02-02-14, 18:03
  2. Popcorn Hour A-210
    От Svetun във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 16-02-13, 10:17
  3. Online radio - shoutcast
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 08-05-08, 12:06
  4. Запис от Online Radio ?
    От Sd0 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-07, 12:43
  5. Online Radio
    От metrognom във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-06, 23:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе