Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с NMT iStar

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с NMT iStar

    Здравейте,

    имам следния проблем с NMT iStar (подобен на popcorn hour a 100/110)

    Няма видео сигнал към телевизора. В началото се вижда логото по време на първоначалното зареждане , но като доиде момента да покаже менюто .... черен екран.

    Пробвал съм на HDMI , VGA , Component изхода същия резултат.
    Пробвах от дистанционото TV mode + 0 , ( 0...9 ) и няма ефект.

    Видях в форума на popcorn как през мрежата да променя настройката за видео изход (http://192.168..1. "istaraddress" :8883/display.html ) но и това не помогна.

    Прочетох и за начин с Recovery firmware свалих една версия но не става , или бъркам метода понеже няма промяна.


    Някакви други предложения да имате ?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Re:Проблем с NMT iStar

    Какъв е телевизора?
    Като стане черен екран забил ли е плеъра или може да го гасиш примерно?
    Има ли твърд диск в него?

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    4
    #3

    Re:Проблем с NMT iStar

    Телевизорът е PANASONIC TH-42PY80P http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038235.

    Когато стане черен не забива мога да вляза в Transmision примерно през PC-то, или да отворя садържанието на твърдия диск. ( За спирането от дистанционно няма такава екстра този плеър)

    Има твърд диск закачен през SATA, но и без него съм пробвал пак без резултат.


    ПС: Забравих да добавя че съм го пробвал и на други телевизори ( Samsung пo HDMI и компнент, и LG по компонент )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам NMT (Networked Media Tank) Istar HD H6/H5.1
    От mazalo във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 20-03-09, 23:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе