Резултати от 1 до 2 от общо 2

popcorn a-200 забива плеването след известно време.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    1
    #1

    popcorn a-200 забива плеването след известно време.

    Здравейте всички,
    купих си вчера popcorn a-200 (с последния фирмуер) заедно с вифи-то към него. Имам ТП-линк който също е драфт н 150 мбпс и компютър с виндовс 7. Пуснал съм си шаринга на въпросния хард и без проблем един хд концерт си го гледах в продължение на 2 часа и след това плеара почна да накъсва картината. Пуснах един филм същата работа. Разтоянието м/у варлеса и рутера е 2 тухлени стенички + 1 метър кухина. На новия фирмуер показва ниво на сигнал 80%. Тука малко влизам в доста голям кръг на предполагаем проблем. Дали е вифи-то, рутерчето или шаринга от компютъра ми през уиндовс 7 е проблема. Някой да може изкаже някакво мнение по въпроса ?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Re:popcorn a-200 забива плеването след известно време.

    Безжично HD може да се гледат малко неща. Дори и 720р файлове може да накъсват. Идеята на безжичната връзка при подобни плеъри е по-скоро да се осигури връзка с интернет за да може да сваляш директно на неговия си диск.
    За да нямаш проблеми или опъни кабел или му сложи диск и сваляй на него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!
    От toshkovich във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 44
    Последно: 19-01-19, 18:45
  2. Acer забива след BIOS
    От glowndark във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 15-01-14, 14:04
  3. Отговори: 1
    Последно: 17-12-10, 10:03
  4. Midea MSG-18HR - спира след известно време
    От shimavon във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 24-11-09, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе