Резултати от 1 до 9 от общо 9

Избор на мултимедиен плейър и рекордер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    106
    #1

    Избор на мултимедиен плейър и рекордер

    Следя форума, но не намирам мнения и за устройства, които освен възпроизвеждат, да могат и да записват. Мисля видеото вече да го архивирам, а не ми се иска да купувам мултимедиен плейър и отделно нещо за запис.
    Попаднах в мрежата на това - A.C. Ryan PlayON!DVR HD ACR-PV75100 :: Мрежов плейър с рекордер и 2 ТВ тунера - цена 489 лв.
    Някой има ли впечатления от този модел или други с подобна функционалност ?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    6
    #2

    Re:избро на мултимедиен плейър и рекордер

    Като идея е добро но специално при този модел като изпълнение е много зле,до степен неизползваемост.
    Следващия модел ACR-PV76120 е напълно функциониращ ако изключим торент клиента.
    В тази тема https://forum.setcombg.com/index.php...7.new.html#new съм писал повече

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    106
    #3

    Re:избро на мултимедиен плейър и рекордер

    Ясно, разбирам, че този модел ACR-PV76120 е за предпочитане (като гледам и като цена е сходен, така, че е ок). Предполагам, че като медия плейър е ок, а как стои въпроса със запис от ТВ. Нали при цифровата кабелна има карта, която при мене е на CI модул в ТВ-то, как се свързват двеет устройства за да може и запис да се прави. Едно време беше ясно при видеокасетофоните, но възможно ли е го заместя с нещо подобно и в какви формати записва.

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    5
    #4

    Re:Избор на мултимедиен плейър и рекордер

    Здравейте!
    Реших да не отварям нова тема и да питам тук.
    Смятам да си купя AC Ryan, но преди това искам да се осведомя за някои неща.
    До колкото разбрах той поддържа запис в MPEG 2, но ме интересува качеството на запис от външен източник (DVD, VHS, Сателитен приемник )
    Някой може ли да сподели впечатления ?
    И ако може някой да препоръча по-читави модели.
    А да.
    И не на последно място засича ли защити, защото рекордера ми си го харесвам и съм много доволен от него, но ако например WSS при Булсат e включено няма да можете да записвате, защото освен WSS се излъчва и Analogue Copy Protection (или казано на прост език Copy Guard)
    Това разбира се не важи само за сателитни приемници, а също и за всеки източник, който дава подобен импулс. Ограничени са и поддържаните носители, форматите и др.
    Затова питам как се държи този плеър, тоест да си намеря алтернатива, която да ми поразвърже ръцете.
    Съжалявам, ако съм писал на неподходящото място, но от толкова четене не намерих информация точно за това, а ми предстои покупка и не искам да се прецакам с нещо, което няма да ми свърши работата, за която съм го взел.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #5

    Re:Избор на мултимедиен плейър и рекордер

    Новата Diva - Full HD Explorer също ще е с два тунера и ще може да записва, по-нов процесор на Realtek - RTD1185. Но на практика след като излезе на пазара.Може би ще е по-евтина.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    5
    #6

    Re:Избор на мултимедиен плейър и рекордер

    Проблема не е цената, а това как работи и дали въобще ще записва от там (вече споменах за Copy Guard), разбира се и с какво качество (ако е като на евтините боклуци на Aver Media, които съм виждал, то по-добре да не си правя труда) .
    Би трябвало за толкова пари всичко да е 6, но знае ли човек.
    В едната къща няма проблем, но в другата - има (както знаете бъгавия ZHD няма изключване на тая проклетия), а и wireless възможностите на AC Ryan, копирането през USB ми привлякоха окото.
    А като помисли човек,че тези монополистчета от Була смятат да го наложат от септември е направо жалко, но това е друга тема и дано поне си пооправят транспондерите на HD-то.



  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    5
    #7

    Re:Избор на мултимедиен плейър и рекордер

    Нито един мераклия ли няма да си запише един филм от булсаткома и да каже как е тая чудесия AC Ryan ?
    Между другото добре, че прочетох за този модел A.C. Ryan PlayON!DVR HD ACR-PV75100, че бил скапан (по едно време го бях загледал )

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Избор на мултимедиен плейър и рекордер

    То мераклии сигурно има , но колко от тях имат такъв плеър AC Ryan ? Телевизорите вече имат такава функция , PVR/DVR , и си ползваш нея за запис !

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    5
    #9

    Re:Избор на мултимедиен плейър и рекордер

    Tези, които имат такъв телевизор - да. :rolleyes:
    Не знам, но при работещ ТВ да се купува друг и най-вероятно ще е и доста над цената на ''раянчо''
    Има и още нещо.
    Аз сега си мъкна рекордера с мен от едното място на другото и определено би било трудничко да мъкна телевизор, а другия и него къде ли ще го слагам .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избор на мултимедиен плейър .
    От Aleksandars във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1759
    Последно: 11-11-23, 13:47
  2. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  3. Diva Full HD мултимедиен плейър
    От ipp във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 04-10-12, 14:36
  4. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  5. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе