Резултати от 1 до 14 от общо 14

Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #1

    Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Запознати ли сте с този модел медиа плеари A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520 и заслужава ли си парите,или има нещо по добро като цена и екстри.

    http://www.vario.bg/462/5490/a-brand...player-zp-520#!prettyPhoto[product5490]/1/

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Да , цената е добра и толкова . Поддръжка и софтуер има ли ?

  4. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #3

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Идея си нямам , просто видях в този магазин че се продава и ме заинтригува дали някои знае нещо за него , тъи като в магазина продавачите повдигаха рамене и незная за какво става дума нито с какъв чип е , какво видео и аудио чете , абе зле работата ...Та някои ако има инфо да каже , че в този пуст Плевен един плеар няма ..само някви Емтек и мси сигурно заради цената ги карат че по евтинки ..

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #4

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Пич не се лъжи ако си вземаш вземи си нещо по популярно например нещо за което има повечко съвети във форума т.е го имат повечко Българи. Че това ми мяза на менте на Zintech които копират Zinwell (които от своя страна не са чули че произвеждат такъв модел
    Ето ти пример http://www.ebay.in/itm/Zinwell-ZP-52...-/110655243174
    Ха изненада - май е същото машинче от твоя линк но брандирано с друго име което на запад му викат "fake" а ние менте. До кога ще се връзваме акъла не ми го побира.

  6. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #5

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Цитат Първоначално публикувано от nestorbg55
    Пич не се лъжи ако си вземаш вземи си нещо по популярно например нещо за което има повечко съвети във форума т.е го имат повечко Българи. Че това ми мяза на менте на Zintech които копират Zinwell (които от своя страна не са чули че произвеждат такъв модел
    Ето ти пример http://www.ebay.in/itm/Zinwell-ZP-52...-/110655243174
    Ха изненада - май е същото машинче от твоя линк но брандирано с друго име което на запад му викат "fake" а ние менте. До кога ще се връзваме акъла не ми го побира.
    И двете са fake Tова се произвежда в Китай, просто като си поръчаш 10 000 бройки и ти слагат какъвто дадеш банд, кефти Zinwell, кефти A-BRAND . http://www.i-bt.com.tw/download.html

  7. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #6

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Да знам,че не струва само като го видях и не ми вдъхна доверие,но просто ми бе интересно мнението за този плеар,сега се спрях на Himedia HD900.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #7

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Взимаш един хард диск с различни формати и в магазина, ако ти подкарва това което ти трябва го вземай
    Аз имам zinwell zin-5005hd, за които не е разпространен в БГ ама до сега не съм имал никакъв проблем.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #8

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Цитат Първоначално публикувано от antovasilev
    Да знам,че не струва само като го видях и не ми вдъхна доверие,но просто ми бе интересно мнението за този плеар,сега се спрях на Himedia HD900.
    Himedia вече са по-сериозно нещо имат си даже сайт на Английски http://www.himedia-tech.cn/en/index.php
    На по-старите модели са изкарали по няколко ъпдейта годишно. Проблем ми е само че този е Android базиран и повечето колеги тук все още нямат достатъчно наблюдения върху такива Android базирани системи (Android HD players) за разлика от при GSM-ите които са с такава OS.

    Цитат Първоначално публикувано от SPaun
    Взимаш един хард диск с различни формати и в магазина, ако ти подкарва това което ти трябва го вземай
    Аз имам zinwell zin-5005hd, за които не е разпространен в БГ ама до сега не съм имал никакъв проблем.
    Малко ще му е трудно да скокне с HDD под мишница до Китай за да го пробва тия само OnLine се продават и идват с куриер

  11. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #9

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Ориентирам се към himedia наи-вече заради цената 380лв.По голяма сума ми се вижда не реална за такова устроиство и смятам че не си заслужава.А и има всички неща които мисля че ми трябват торент,3д,хдми1.4.А до колко е известна марката незнам,има тема в форума от потребители с такива плеари и няма оплаквания.Подръжка има и гаранция също.За друга марка не се сещам в този ценови диапазон с тези екстри,ако има ме поправете!

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #10

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Цитат Първоначално публикувано от nestorbg55

    Малко ще му е трудно да скокне с HDD под мишница до Китай за да го пробва тия само OnLine се продават и идват с куриер
    Нещо не те разбирам какво искаш да кажеш
    Линка, които е дал е:
    http://www.vario.bg е в България с адрес:
    София
    Студентски Град,
    ул. Йордан Йосифов 8Б, ет.3, офис 9Б
    тел. 0888 376 992
    тел. 0885 040 248
    Виж в Google Maps >>

    Плевен
    Адрес: ул. “Кирил и Методий” 11
    Адрес 2: ул. “Сан Стефано” 30

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #11

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    @SPaun Да А-Brand плеъра е от в Варио-то, но ставаше въпрос за Himedia-та която си е харесал а може и някъде тук да я има ?!?

  14.  
     
  15. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #12

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Цитат Първоначално публикувано от nestorbg55
    @SPaun Да А-Brand плеъра е от в Варио-то, но ставаше въпрос за Himedia-та която си е харесал а може и някъде тук да я има ?!?
    http://www.homecinema-bg.com/categor...i-pleyari.html

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #13

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Цитат Първоначално публикувано от antovasilev
    Е това е нещо друго и мен ме интересуваха тези HiMedii но не ги откривах тук в BG . Благодарско

    P.S Tе пък тук не предлагат нито един с вграден хард диск язък

  17. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #14

    Re:Мнения за A-BRAND Full HD 1080P Media Player ZP-520

    Мен ме устроиват идеално,тъи като вече имам външен 2тб които ще ползвам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Media player Egreat R6S,FullHD,3D,1080p,нов 159 лв.
    От toto99303 във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 08-02-13, 10:16
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-11-12, 13:34
  3. Продавам Android 2.3 Full HD 1080P Media Player LAN, 2xUSB
    От kgeorev във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 30-01-12, 21:02
  4. Visonicom iPlayer VMP3501Hi All-powerful Player-Full HD 1080P,Local and Network
    От visonicom във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 3
    Последно: 06-08-10, 18:15
  5. Отговори: 3
    Последно: 15-03-10, 13:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе