Резултати от 1 до 5 от общо 5

Съвет за 3Д плеар

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    8
    #1

    Съвет за 3Д плеар

    Здравейте,колкото повече чета толкова повече се обърквам.Затова реших да се допитам до знаещите.
    Какъв 3Д плеар бихте препоръчали ?Телевизорът е Sony 46EX720, ако има значение.
    Поздрави!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #2

    Re:Съвет за 3Д плеар

    Колега, доста по подробно трябва да укажете изискванията си ... Положението е, че засега има само един чипсет (RTD1186DD) с който са реализирани няколко марки и модели плеъри с поддръжка на пълно 3D, а всички останали поддържат анаглифните (с двата цвята) и 3D SBS/TAB филми. Очакват се и други решения, но това по някое време през 2012 г. Има тема за плеър с чипсет (RTD1186DD) във форума, прочетете я за да добиете основна представа за това което се предлага засега на пазара.

  4. jor
    jor е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    21
    #3

    Re:Съвет за 3Д плеар

    Цитат Първоначално публикувано от oldjoshua
    Здравейте,колкото повече чета толкова повече се обърквам.Затова реших да се допитам до знаещите.
    Какъв 3Д плеар бихте препоръчали ?Телевизорът е Sony 46EX720, ако има значение.
    Поздрави!
    Аз имам KDL-46HX800, SBS 3D се гледа безгрижно, с напрактика всеки плеър.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    8
    #4

    Re:Съвет за 3Д плеар

    Благодаря на отговорилите.Аз я четох тох тая тема няколко пъти и останах с впечатление че още е рано за такъв плеар.А се и замислих за тези пари + парите за хард диск идват почти колкото за едно добро PC без ДДС.Кое според Вас е по добрият вариант?Иначе от лаптопа плейвам всички други формати но за тези ми идва слаб.
    Поздрави!

  6. jor
    jor е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    21
    #5

    Re:Съвет за 3Д плеар

    Цитат Първоначално публикувано от oldjoshua
    Благодаря на отговорилите.Аз я четох тох тая тема няколко пъти и останах с впечатление че още е рано за такъв плеар.А се и замислих за тези пари + парите за хард диск идват почти колкото за едно добро PC без ДДС.Кое според Вас е по добрият вариант?Иначе от лаптопа плейвам всички други формати но за тези ми идва слаб.
    Поздрави!
    Аз мисля, че вече съм близо до перфектния за мен вариант за мен, а той е:
    Локален сторидж - NAS с вграден торент клиент, с който има отдалечен достъп и дори от офиса мога да си свалям филми.
    Имам два плеъра, един в хола и един в детската стая.

    Имам и атом базирано HTPC, което не съм включвал от месеци :-) и според мен не е необходимо при горната конфигурация.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. съвет(дилема)за Blueray плеар
    От panteroid във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-14, 18:11
  2. Препоръка за МР3 плеар
    От plmko във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 11
    Последно: 22-04-12, 15:50
  3. фирмуер за двд плеар
    От krumata във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 28-11-07, 18:54
  4. Отговори: 3
    Последно: 28-10-07, 06:18
  5. Да направим плеар!
    От kafka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 06-09-04, 00:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе