Резултати от 1 до 7 от общо 7

Apple Tv иска ID и PASS??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #1

    Apple Tv иска ID и PASS??

    Здравейте, за някои въпроса може да е странен но ние 3 часа се борихме, въпросния плеър когато решиш да влезеш в мрежата за да видиш шерната папка иска ID & PASS че от къде да му ги вземем тея ИД и пасс. Аз имам WD TV и при него излиза такова питане но аз не попълвам нищо в полетата давам ОК и тои си влиза в мрежата. Този обаче упорито настоява за ИД и парола. С празни полета при него не става, уиндолса на двата компа на които има шернати папки е ХР няма въведени юзъри няма въведени и пароли чисто отворена мрежа де се вика Някъкви идеи и жокери може ли да дадете :rolleyes:

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Apple Tv иска ID и PASS??

    Мисля си , че ID И Pass ти трябват за iTunes акаунта. Попитай чичко гуугъл какво мисли по въпроса.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #3

    Re:Apple Tv иска ID и PASS??

    Да първо с това опитахме, на него попаднахме в книжката но и то не помага. Тоест акаунт не можахме да създадем щото иска да се плаща Някъде другаде е проблема, сега опцията която не сме опитали е на ИД да въведем "администратр" и да видим, макар че в клипчетата на ютуб за такива плеъри хората въобще не въвеждат нищо цъкат и то си тръгва. Съмняваме нещо мрежата да не го допуска, лошото е че не съм на място където е плеъра а се опитвам от разстояние да помогна на кумеца дето си го купи. Пък на него му мерак да го пусне, да не ме чака до уикенда

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Apple Tv иска ID и PASS??

    Има варинат и за акаунт без да въвеждаш номер на кредитна карта. Продължи с търсенето. Аз си бях направил преди време ...във опциите имаше кредитна карта и под нея без карта. Само не се сещам врътката каква беше ...май ставаше за определени държави.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #5

    Re:Apple Tv иска ID и PASS??

    За сега проблема е открит и тои е в мрежата, нещо не можем да се оправим комповете да си виждат шернатите паки, камоли пеъра. Докато не направим ака че да има връзка между комповете маи и плеъра няма да тръгне
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1326964466[/time]_________________________________________________

    Работата се маза съвсем, след резет на машинката сега стига до логото еипъл и краи до там. Някои дали може да джеибрекне на ново тоя пущин

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #6

    Re:Apple Tv иска ID и PASS??

    Еипъла оживя, след нов джеибрек, сега се мъчим да му качим ХМВС плеъра ама лекинко не ни се отдава с тея мак имулатори

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #7

    Re:Apple Tv иска ID и PASS??

    Всичко е ок, ама голяма борба беше, ХМВС се качва с емулатор под мак с една камара команди които изровихме от един саит. Но и тва не е достатъчно, за да открие шерната папка трябва да му се въведе аипито на компа в които е папката, от там пък трябва да му се посочи пътя до тази папка и тогава вече всичко е ОК Един съвет НЕ СИ КУПУВАИТЕ ЕИПЪЛ!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Macbook Pro/Air(11"13"15") + Apple iPad 2 + Apple TV2 - нови!
    От teodorteo във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 25-08-11, 21:24
  2. Продавам Macbook Pro/Air + Apple iPad 2 + Apple TV2 - запечатани и с гаранция!
    От teodorteo във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-11, 21:16
  3. Продавам Macbook Pro/Air + Apple iPad 2 + Apple TV2 - запечатани и с гаранция!
    От teodorteo във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-11, 23:41
  4. Pass
    От Zygot във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 06-02-03, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе