Резултати от 1 до 4 от общо 4

Външен плеър плюс отделен външен HDD или плеър с WiFi

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    83
    #1

    Външен плеър плюс отделен външен HDD или плеър с WiFi

    Здравейте,
    Какъв според вас е най-удачния начин за гледане на филми с по-големи размери , над 5-6 ГБ и нагоре 10-15-20 ГБ, вградения плеър на LCD то ми поддържа само до 8 ГБ USB флашки на това отгоре и само FAT32 така че в момента лимита е 4 и малко ГБ
    Как е най-добре според вас, да си купя външен плеър плюс отделен външен HDD или да гледам за плеър с WiFi поддръжка с който да се плейват филмите безжично и доколко е безпроблемно това при по кофти мрежи?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #2

    Re:Външен плеър плюс отделен външен HDD или плеър с WiFi

    Ако искаш да гледаш видео с високо качество, за мен, по-добрият вариант етова да не е безжично, защото няма да можеш да постигнеш в много от случаите скоростта на пренос, която ти е необходима. Ако телевизора ти има LAN порт най-евтино ще ти е да го вържеш към компютъра директно или през рутер, да си качиш DLNA сървър и да гледаш от него.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    83
    #3

    Re:Външен плеър плюс отделен външен HDD или плеър с WiFi

    Цитат Първоначално публикувано от kiroslavov
    Ако искаш да гледаш видео с високо качество, за мен, по-добрият вариант етова да не е безжично, защото няма да можеш да постигнеш в много от случаите скоростта на пренос, която ти е необходима. Ако телевизора ти има LAN порт най-евтино ще ти е да го вържеш към компютъра директно или през рутер, да си качиш DLNA сървър и да гледаш от него.
    За съжаление няма ЛАН порт, само USB и както споменах мн осакатено. От това което чета във форума засега отивам към вариант плеър+външен хард, wifi варианта ми се струва хазартен тъй като покупката ще е с цел точно да се гледат филми 1080p. Бюджета ми в такъв случай за двете общо е 300 лв -около 150 лв за плеър и 100-150 лв за USB хард диск. Препоръчайте някакви марки поодържащи бг субтитри и сравнително по-голям брой аудио и видео формати- държа на DTS. Вградения плеър на ТВ то ми не го подържа понеже.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #4

    Re:Външен плеър плюс отделен външен HDD или плеър с WiFi

    Цитат Първоначално публикувано от chefobg
    За съжаление няма ЛАН порт, само USB и както споменах мн осакатено. От това което чета във форума засега отивам към вариант плеър+външен хард, wifi варианта ми се струва хазартен тъй като покупката ще е с цел точно да се гледат филми 1080p. Бюджета ми в такъв случай за двете общо е 300 лв -около 150 лв за плеър и 100-150 лв за USB хард диск. Препоръчайте някакви марки поодържащи бг субтитри и сравнително по-голям брой аудио и видео формати- държа на DTS. Вградения плеър на ТВ то ми не го подържа понеже.
    Здравей,

    Имам вариант за теб. Ако искаш ми напиши лично съобщение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. медия плеър и външен диск 2.5" - въпрос относно захранване
    От aredanecyfna във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 6
    Последно: 06-03-12, 08:47
  2. ПРЕМЕСТЕНО: медия плеър и външен диск 2.5" - въпрос относно захранване
    От Vanquished във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 03-03-12, 21:09
  3. Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 23:11
  4. Продавам HD плеър EgreatR200-IIplus , mp3 плеър SаnDisk Sansa Fuze 4GB и
    От civica във форум Приключили продажби
    Отговори: 15
    Последно: 03-09-11, 06:20
  5. Съвет за избор на външен Wifi Adapter за лаптоп Асус X71SL
    От music123 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 21-02-11, 14:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе